Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Kolumny-stereo
Harman Kardon BDS 635
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 20 lipca 2016

W ofercie Harman Kardon pojawił się kolejny system kina domowego z serii BDS. Tym razem nosi on oznaczenie BDS 635 i, zwyczajowo, jest gotowym zestawem typu plug-and-play. To rozsądna alternatywa dla wszystkich tych, którzy nie są zainteresowani żmudnym dobieraniem poszczególnych elementów zestawu. Kupuję – ma grać. I tyle.

Więcej…

 
Definitive Technology BP9000
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 27 czerwca 2016

Definitive Technology, największy w USA producent kolumn podłogowych w klasie premium hi-fi ogłasza wprowadzenie do Polski nowej serii BP9000.

Więcej…

 
Jak brzmi strach. Dlaczego boimy się muzyki w horro...
AktualnośćArtykuł
+ 0
+ 0
poniedziałek, 02 maja 2016

Autorzy filmów grozy dobrze wiedzą, że jeśli chcesz przestraszyć widza, zacznij od muzyki. Czy aby na pewno? Cóż. Wystarczy przypomnieć sobie powszechnie rozpoznawane już tematy muzyczne ze Szczęk, Omenu czy Z Archiwum X, by... Poczuć gęsią skórkę. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu tematowi i odpowiedzieć sobie na pytanie – co sprawia, że słuchając określonej muzyki, czujemy lęk?

Więcej…

 
Indiana Line Nota X – gra jeszcze lepiej niż wygl...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
piątek, 29 kwietnia 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel włoskiej marki Indiana Line w Polsce wprowadza do sprzedaży kolumny Nota X - nową wersję najpopularniejszej dotychczas serii produktowej Nota.

Więcej…

 
Mass Fidelity Core Sub
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 27 kwietnia 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Mass Fidelity w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży Core Sub – subwoofer uzupełniający brzmienie wielofunkcyjnego głośnika Bluetooth Core.

Więcej…

 
Test Definitive Technology BP10B: jak kameleon, ale ...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 1
+ 0
poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Nowy w branży portal Wstereo.pl wziął na warsztat kolumny będące na rynku już od wielu lat i nadal cieszące się niesłabnącą popularnością. Mowa o słynnych kolumnach bipolarnych BP10B.

Więcej…

 


Strona 2 z 37