Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Kolumny-stereo
Jak brzmi strach. Dlaczego boimy się muzyki w horro...
AktualnośćArtykuł
+ 0
+ 0
poniedziałek, 02 maja 2016

Autorzy filmów grozy dobrze wiedzą, że jeśli chcesz przestraszyć widza, zacznij od muzyki. Czy aby na pewno? Cóż. Wystarczy przypomnieć sobie powszechnie rozpoznawane już tematy muzyczne ze Szczęk, Omenu czy Z Archiwum X, by... Poczuć gęsią skórkę. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu tematowi i odpowiedzieć sobie na pytanie – co sprawia, że słuchając określonej muzyki, czujemy lęk?

Więcej…

 
Indiana Line Nota X – gra jeszcze lepiej niż wygl...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
piątek, 29 kwietnia 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel włoskiej marki Indiana Line w Polsce wprowadza do sprzedaży kolumny Nota X - nową wersję najpopularniejszej dotychczas serii produktowej Nota.

Więcej…

 
Mass Fidelity Core Sub
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 27 kwietnia 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Mass Fidelity w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży Core Sub – subwoofer uzupełniający brzmienie wielofunkcyjnego głośnika Bluetooth Core.

Więcej…

 
Test Definitive Technology BP10B: jak kameleon, ale ...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 1
+ 0
poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Nowy w branży portal Wstereo.pl wziął na warsztat kolumny będące na rynku już od wielu lat i nadal cieszące się niesłabnącą popularnością. Mowa o słynnych kolumnach bipolarnych BP10B.

Więcej…

 
Indiana Line Nota 550 – promocja wiosenna aż 250z...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
środa, 06 kwietnia 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny dystrybutor Indiana Line w Polsce, wprowadza promocją do wyczerpania zapasów na najpopularniejszy model Nota 550 w wersji czarnej. Nota 550 to wyjątkowa kolumna podłogowa, która w aktualnej cenie 1595zł oferuje znakomite, lekko ocieplone brzmienie z basem schodzącym do 33Hz (wg pomiarów w polskich magazynach hi-fi) i łagodną, świetnie zestrojoną górą pasma.

Więcej…

 
Indiana Line Diva 262 - duże monitory z Włoch!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 1
+ 0
czwartek, 31 marca 2016

Indiana Line, włoski producent wysokiej klasy kolumn do stereo i kina domowego, sprzedawany w najlepszych salonach audio-video w Polsce poszerza linię produktową swojej topowej serii Diva. Po blisko 3 letniej obecności na rynku i sukcesie sprzedażowym na terenie całej Europy, Indiana Line wprowadza do sprzedaży nowy topowy monitor Diva 262. Podobnie jak elementy wykończenia, także materiały użyte do budowy głośników znane były dotychczas z kilkukrotnie droższych produktów renomowanych włoskich i amerykańskich producentów klasy hi-end. Indiana Line jako pierwsza wprowadza do klasy średniej zaawansowane rozwiązania takie jak materiał Curv®, użyty to budowy głośnika średnioniskotonowego.

Więcej…

 


Strona 2 z 37