Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Kolumny-stereo
Indiana Line Nota X – gra jeszcze lepiej niż wygl...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
piątek, 29 kwietnia 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel włoskiej marki Indiana Line w Polsce wprowadza do sprzedaży kolumny Nota X - nową wersję najpopularniejszej dotychczas serii produktowej Nota.

Więcej…

 
Mass Fidelity Core Sub
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 27 kwietnia 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Mass Fidelity w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży Core Sub – subwoofer uzupełniający brzmienie wielofunkcyjnego głośnika Bluetooth Core.

Więcej…

 
Test Definitive Technology BP10B: jak kameleon, ale ...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 1
+ 0
poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Nowy w branży portal Wstereo.pl wziął na warsztat kolumny będące na rynku już od wielu lat i nadal cieszące się niesłabnącą popularnością. Mowa o słynnych kolumnach bipolarnych BP10B.

Więcej…

 
Indiana Line Nota 550 – promocja wiosenna aż 250z...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
środa, 06 kwietnia 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny dystrybutor Indiana Line w Polsce, wprowadza promocją do wyczerpania zapasów na najpopularniejszy model Nota 550 w wersji czarnej. Nota 550 to wyjątkowa kolumna podłogowa, która w aktualnej cenie 1595zł oferuje znakomite, lekko ocieplone brzmienie z basem schodzącym do 33Hz (wg pomiarów w polskich magazynach hi-fi) i łagodną, świetnie zestrojoną górą pasma.

Więcej…

 
Indiana Line Diva 262 - duże monitory z Włoch!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 1
+ 0
czwartek, 31 marca 2016

Indiana Line, włoski producent wysokiej klasy kolumn do stereo i kina domowego, sprzedawany w najlepszych salonach audio-video w Polsce poszerza linię produktową swojej topowej serii Diva. Po blisko 3 letniej obecności na rynku i sukcesie sprzedażowym na terenie całej Europy, Indiana Line wprowadza do sprzedaży nowy topowy monitor Diva 262. Podobnie jak elementy wykończenia, także materiały użyte do budowy głośników znane były dotychczas z kilkukrotnie droższych produktów renomowanych włoskich i amerykańskich producentów klasy hi-end. Indiana Line jako pierwsza wprowadza do klasy średniej zaawansowane rozwiązania takie jak materiał Curv®, użyty to budowy głośnika średnioniskotonowego.

Więcej…

 
Jak działa głośnik tubowy?
AktualnośćArtykuł
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 5
+ 0
czwartek, 10 marca 2016

Głośniki tubowe w przemyśle audio stosowane są od wielu lat. Wystarczy przypomnieć sobie stare, klasyczne gramofony wyposażone w złote, artystycznie wykonane tuby. W nieco inny sposób, przystosowany do własnych potrzeb, wykorzystuje tę technologię amerykański i Klipsch – znamy przecież charakterystyczne tuby, montowane w ich kolumnach od lat. Oprócz kolumn ze średniej półki, głośniki tubowe wykorzystywane są również w hi-endowych JBL Everest, których cena daleko przekracza 100 tysięcy złotych. Dlaczego jedni z największych producentów kolumn głośnikowych zdecydowali się na takie rozwiązanie? Jakie przynosi to korzyści? Dziś postaramy się na te pytania odpowiedzieć.

Więcej…

 


Strona 2 z 37