Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

KEF LS50 Wireless

Drukuj PDF
+ 2
+ 0

Na 55-lecie powstania firmy, KEF wprowadza na rynek bezprzewodową wersję kolumn LS50. Co ciekawe, pierwowzór został oddany do sprzedaży pięć lat wcześniej, świętując okrągłą, pięćdziesiątą rocznicę.

KEF LS50 Wireless

Aktywna i bezprzewodowa wersja monitorów LS50 zachowała to samo wzornictwo i rozwiązania akustyczne, jakie oferuje model pasywny. Zachwyca za to duża ilość złącz: optyczne, USB A, asynchroniczne USB B, RJ-45, liniowe 2xRCA i subwooferowe. Dzięki temu kolumny mogą służyć za nagłośnienie do komputera, telewizora, odtwarzaczy CD i konsol. Dodatkowo dzięki łączności Bluetooth z aptX i Wi-Fi można sparować je z urządzeniami przenośnymi jak smartfony, tablety czy ultrabooki.

KEF LS50 Wireless

Bezprzewodowe LS50 posiadają głośniki Uni-Q: wysokotonowy o przekątnej 2.5cm oraz średnioniskotonowy 13cm. W kolumnach użyty został przetwornik C/A 24-bit/192kHz.  Standardowe pasmo przenoszenia oscyluje w granicach 50 – 28.000Hz, z możliwością poszerzenia zakresu niskiego do 45Hz.
KEF LS50 Wireless

Producent wprowadził możliwość dostosowania brzmienia kolumn, zamieszczając na tylnej części obudowy przyciski wyboru odpowiedniego equalizera. Opcje dostosowane są do miejsca, w jakim umieszczone są monitory: do wyboru mamy bowiem opcję ustawienia na regale lub podstawce, a także przy ścianie lub na wolnej przestrzeni.
KEF LS50 Wireless

KEF zadbał o wygodę użytkowania kolumn, udostępniając użytkownikom aplikację sterującą dostępną na platformach Android i iOS. Pozwala ona na kontrolę funkcji sieciowych i odtwarzania. Posiada też panel ustawień equalizera, który pozwala odpowiednio dostosować dźwięk w zależności od ustawienia źródła.


KEF LS50 Wireless

   Tagi

Tematy pokrewne :

» JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate

JBL przestawia użytkownikom kolejne słuchawki powstałe we współpracy ze znaną – szczególnie dla sportowców – marką Under Armour. Nie są to jednak zwykłe...

» Sennheiser HD 4.50 BTNC

4.50 BTNC to topowy model serii HD4 wyposażony zarówno w bezprzewodową transmisję dźwięku, jak i aktywną redukcję szumów.

» Sennheiser HD 4.40 BT

Rynek słuchawek Bluetooth rośnie jak na drożdżach, zaś Sennheiser w rytm owego wzrostu powiększa swoją ofertę.

» JBL Under Armour Wireless 1.5

JBL odświeża bezprzewodowe słuchawki, które powstały we współpracy ze sportową marką Under Armour i prezentuje użytkownikom nowy model 1.5 o ulepszonej...

» Nowa seria produktów od Porsche i KEF

Studia designerskie nie od dziś łączą specjalistów z bardzo różnych branż. W projektowaniu serii Definitive Technology BP9000 brał udział Michael DiTullo,...

» Wzmacniacze od Polk Audio i Definitive Technology z tabletami w komplecie!

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marek Polk Audio i Definitive Technology w Polsce informuje o wprowadzeniu promocji, w ramach której klienci detaliczni...

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież