Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Instalacje Multi-Room instalacje
Świat według McIntosha. Co słychać w high-endzie...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 1
+ 0
czwartek, 07 lipca 2016

Na Sardynii zakończył się rozpoczęty w ubiegłym tygodniu pierwszy konwent grupy World of McIntosh, zrzeszającej teraz – nazwijmy to w ten sposób – największe „nazwiska” z branży audio. Co planują McIntosh, Sonus Faber i Wadia? Szczegóły w RMS.pl.

Więcej…

 
Polk Audio i Definitive Technology - nowa wersja apl...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 2
+ 0
czwartek, 16 czerwca 2016

Na początku czerwca bieżącego roku ukazała się kolejna aktualizacja do aplikacji Polk Omni oraz Definitive Technology, obsługujących nowe urządzenia wspomnianych firm z bezprzewodowych serii Omni oraz Wireless. Znajduje się w niej kilka nowości, o których warto wspomnieć. Wspominamy więc.

Więcej…

 
Mass Fidelity Core - test, recenzje, opinie
AktualnośćTest
+ 2
+ 0
wtorek, 15 marca 2016

Kanadyjskie Mass Fidelity i ich głośnik Core próbują przekroczyć granice wyznaczane do tej pory dla głośników Bluetooth, oferując głośnik wystarczająco mobilny, głośny i uniwersalny, by zajść dalej, niż jakiekolwiek urządzenie tej klasy. Musisz usłyszeć Core'a, żeby w to uwierzyć. To jeden z najlepszych głośników, jakie możesz kupić, który może konkurować nawet z Sonosem i innymi rozwiązaniami multiroom audio – napisano w recenzji Digital Trends. Musicie przeczytać ciąg dalszy, żeby zrozumieć, dlaczego.

Więcej…

 
Naim Mu-so Qb
Aktualność
[ zapisane w: Instalacje -> Multi-Room ]
+ 7
+ 0
poniedziałek, 22 lutego 2016

Brytyjski Naim zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży nowego aktywnego systemu głośnikowego. Mu-so Qb to miniaturowa wersja „starego” Mu-so, umieszczona w niewielkiej, sześciennej obudowie. Stylistyka produktu przywodzi na myśl do Definitive Technology W7, jednak pod kątem funkcjonalności mamy do czynienia już z inną historią.

Więcej…

 
Mass Fidelity Core - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
[ zapisane w: Instalacje -> Multi-Room ]
+ 4
+ 0
czwartek, 11 lutego 2016

W ostatnich tygodniach na polski rynek za sprawą RAFKO Dystrybucja wprowadzony został produkt kanadyjskiego Mass Fidelity, Core – holograficzny głośnik Bluetooth multiroom. Do tej pory znany jest przede wszystkim z niezwykłej historii powstania. Core to efekt najlepszej w historii kanadyjskiej akcji crowdfundingowej, w której na wdrożenie go do produkcji Kanadyjczycy przeznaczyli ponad 1,5 miliona dolarów! Dziś zapraszamy do przeczytania pierwszej recenzji tego urządzenia, która ukazała się w portalu Tom's Guide zajmującym się nowymi technologiami. To dobrze napisany tekst, który pozwala poznać Core z innej – już nie tylko marketingowej strony.

Więcej…

 
Tidal w zupełnie nowej aplikacji na systemy Android...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 2
+ 0
wtorek, 12 stycznia 2016

Definitive Technology oraz Polk Audio, dwaj najwięksi w swoich segmentach udziałowcy amerykańskiego rynku kolumn stereo wprowadzają do swoich systemów multiroom obsługę strumieniowej usługi Tidal, a przy tym prezentują kompletnie nową aplikację. W pierwszej kolejności mogą z niej korzystać użytkownicy systemu iOS (Apple).

Więcej…

 


Strona 1 z 4