Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Instalacje Multi-Room instalacje
Systemy multiroom - test, opinie, recenzje. Część...
AktualnośćArtykuł
[ zapisane w: Instalacje -> Multi-Room ]
+ 28
+ 0
czwartek, 05 lutego 2015

"W szranki stają producenci, którzy wywodzą się z różnych krajów, kierują swoją ofertę do bardzo różnych klientów: Samsung, Sonos, Cabasse i VOCO."

Kto wygra? Prezentujemy drugą część tekstu o systemach multiroom.

Więcej…

 
Systemy multiroom - test, opinie, recenzje. Część...
AktualnośćArtykuł
[ zapisane w: Instalacje -> Multi-Room ]
+ 27
+ 0
czwartek, 29 stycznia 2015

Przez wiele dekad konsumenci w Polsce i na świecie wołali, a nawet w ostatnich pięciu latach wyli o bezprzewodowe głośniki, kina domowe i stereo. Wszyscy jednogłośnie twierdzili: muzyka tak, ale bez niechcianych kabli. Renomowani producenci nie zasypiali w tym czasie gruszek w popiele i ciężko pracowali nad technologiami, które miały za zadanie utrzymać jakość dźwięku i wynieść funkcjonalność i wygodę obsługi do poziomu jaki oczekiwany jest od dzisiejszych właścicieli smartfonów i tabletów.

Więcej…

 
„Showroom RMS.4D” - innowacyjne kino 4D w domu
Artykuł
[ zapisane w: Instalacje -> Multi-Room ]
+ 2
+ 0
czwartek, 17 stycznia 2013
Jedyna taka w Polsce - pokazowa Prywatna Sala Kinowa 4D z funkcjami inteligentnymi i centralnym sterowaniem
Więcej…

 
Denon AVR-3313 - Denon 7.2 na bogato.
Aktualność
+ 5
+ 0
środa, 30 maja 2012

AVR-3313 to solidny amplituner z mocnym wzmacniaczem o mocy 670W oraz bogatą funkcjonalnością multiroom. To co pierwsze rzuca się w oczy z tyłu obudowy AVR-3313 to aż trzy wyjścia HDMI 1.4a 3D. Co prawda, tylko jedno z nich jest oznaczona jako Zone2, to można podejrzewać, że producent przewidział możliwość korzystania 3 niezależnych stref audio-video! Do tego, dostajemy wejście gramofonowe oraz pre-out 7.2. Tak więc, każdy kto marzy o słuchaniu muzyki z gramofonu na dwóch subwooferach powinien natychmiast zapisać się w kolejkę po AVR-3313.

Cena i specyfikacja Denon AVR-3313

 


 
Yamaha RX-V773WA - z dwiema strefami audio-video.
Aktualność
+ 3
+ 1
piątek, 25 maja 2012

Jeśli poszukujecie amplitunera z drugą strefą audio-video warto zerknąć przychylnym okiem na RX-V773WA. Ów sprzęt posiada drugą strefę audio oraz drugie, niezależne wyjście HDMI 1.4a z 3D, co czyni go idealnym rozwiązaniem do niewielkiego multiroomu audio-video. Niezła jest także cena, która będzie oscylować w granicach 3000zł. Dołóżmy do tego komplet funkcji sieciowych, 6 wejść HDMI, pre-out 7.2 i mamy swojego faworyta w tej klasie. Minusy? Na pewno przeciętny wygląd, szczególnie na tle nowych Denonów.

Cena i specyfikacja Yamaha RX-V773A

 


 
Sonos iPad Controller - nowy element multiroom
Aktualność
[ zapisane w: Instalacje -> Multi-Room ]
+ 1
+ 0
piątek, 09 lipca 2010
Firma Sonos, znana i ceniona z prostych i skutecznych rozwiązań multiroom przedstawiła oprogramowanie do Ipada, dzięki któremu każdy użytkownik iPada będzie mógł w pełni sterować systemami multiroom Sonos. Oprogramowanie pozwala na pełny dostęp do zasobów multiroomu w postaci albumów na dyskach twardych czy też w streamingu takim jak internetowe stacje radiowe. Tym samym potwierdzają się przypuszczenia, które pojawiły sie w wiosennym wydaniu brytyjskiego Hi-Fi Choice. Sonos to kolejna po Russound firma z branży multiroom, która zauważyła możliwości produktu Apple.

 


Strona 3 z 4