Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Klipsch X12
Aktualność
+ 1
+ 0
piątek, 24 lutego 2017

Audiofilskie słuchawki zagłowne? Czemu nie! Klipsch rozszerza swoją ofertę produktową o nowe, bezprzewodowe dokanałówki ze stylowym pałąkiem zagłownym wykończonym naturalną skórą.

Więcej…

 
Bluetooth 5.0
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 1
+ 0
czwartek, 23 lutego 2017

Postępujący rozwój technologii mobilnych stawia coraz wyższe wymagania łączności bezprzewodowej, dlatego muszą być one wciąż ulepszane i zrewolucjonizowane. Z uwagi na coraz szersze wykorzystanie, również (a może nawet przede wszystkim) Bluetooth wprowadza istotne zmiany i modyfikacje, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się z rozwiniętych możliwości tej technologii.

Więcej…

 
Astell&Kern AK380 Limited Stainles Steel Edition
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 22 lutego 2017

Astell&Kern kolejny raz decyduje się na wprowadzenie do sprzedaży limitowanej edycji znanego już i lubianego przez użytkowników modelu. Tym razem pod lupę bierzemy odtwarzacz AK380 w wariancie Stainless Steel.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-1000 i Edition X w wersji V2
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 21 lutego 2017

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce, wprowadza na krajowy rynek nowe wersje topowych słuchawek audiofilskich: tańsze Edition X V2 oraz flagowe HE-1000 V2.

Więcej…

 
Oppo Sonica DAC
Aktualność
+ 1
+ 0
poniedziałek, 20 lutego 2017

Oppo idzie za ciosem i po ogromnym sukcesie odtwarzaczy Blu-ray 4K, wprowadza do swojej oferty przetwornik analogowo-cyfrowy Sonica DAC. Tak jak w przypadku poprzednich urządzeń producenta i tym razem warto jest czekać na zapowiadaną nowość.

Więcej…

 
JBL Control XT
Aktualność
+ 1
+ 0
piątek, 17 lutego 2017

Kolejna z nowości prezentowanych przez JBL to bezprzewodowe, dwudrożne przenośne głośniki Bluetooth. Producent zapewnia, że świetnie sprawdzą się w domu, jak i poza nim. Czym wyróżniają się od innych dostępnych na rynku propozycji w tej kategorii sprzętowej?

Więcej…

 


Strona 1 z 363