Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Pioneer VSX-531D
Aktualność
+ 1
+ 0
niedziela, 26 marca 2017

Szybki rozwój technologii zmusza producentów do ciągłego ulepszania swoich urządzeń i implementacji nowoczesnych rozwiązań. Jedną z nich jest radio DAB i DAB+. W związku z tym Pioneer odświeża urządzenia ze swojej oferty produktowej, wprowadzając możliwość odsłuchu cyfrowych stacji. Właśnie takiej modyfikacji doczekał się lubiany, atrakcyjny cenowo amplituner kina domowego VSX-531D.

Więcej…

 
Cardas Audio Clear Cygnus
Aktualność
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 1
+ 0
piątek, 24 marca 2017

Oferta firmy Cardas Audio na 2017 rok wzbogaca się o nową serię przewodów: Clear Cygnus. Kolekcja składa się z interkonektów, kabli phono (gramofonowych) oraz głośnikowych z różnymi opcjami konfekcji.

Więcej…

 
Onkyo NCP-302
Aktualność
+ 1
+ 0
czwartek, 23 marca 2017

Wśród nowości, które wciąż pojawiają się w ofercie Onkyo, uwagę zwraca wprowadzany właśnie do sprzedaży dwudrożny głośnik bezprzewodowy z wbudowanymi modułami łączności bezprzewodowej Bluetooth oraz dwuzakresowym Wi-Fi (5 i 2.4GHz). Jak zwykle w przypadku japońskiego producenta: funkcjonalności mu nie brakuje.

Więcej…

 
JBL BassPro Micro
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 22 marca 2017

Ultrakompaktowy subwoofer, który będzie odpowiedni nawet dla właścicieli niewielkich aut o ograniczonej powierzchni bagażnika? Rozwiązaniem może być najnowszy model z serii car audio JBL: BassPro Micro.

Więcej…

 
Jplay – recenzja, test, opinie
AktualnośćTest
+ 3
+ 0
wtorek, 21 marca 2017

Jak gra i sprawuje się na co dzień Jplay, polska przepustka do hi-endowego dźwięku w PC-Audio?

Więcej…

 
Cambridge Audio 4KUHD
Aktualność
+ 1
+ 0
poniedziałek, 20 marca 2017

Odtwarzacze Blu-ray zdecydowanie przechodzą swój złoty wiek, na co wskazuje liczba ukazujących się na rynku nowych modeli. Tym razem przybliżamy nowość od Cambridge Audio. Nowość, którą w pewnym sensie już znamy.

Więcej…

 


Strona 1 z 367