Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Chord Poly
Aktualność
+ 1
+ 0
poniedziałek, 13 marca 2017

Poly to urządzenie, które powinno zainteresować szczególnie tych, którzy posiadają wzmacniacz słuchawkowy Mojo bądź zastanawiają się nad jego kupnem. Nowość od Chorda jest bowiem rozszerzeniem tego znanego już przetwornika DAC, który uwalnia go od plączących się kabli, umożliwiając komunikowanie Mojo z innymi urządzeniami za pośrednictwem łączności bezprzewodowej.

Więcej…

 
Onkyo Granbeat
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 10 marca 2017

Nie amplituner, nie odtwarzacz CD, ale... smartfon z funkcjami wysokiej klasy przenośnego odtwarzacza muzycznego. Onkyo przejmuje nowe rynki i robi to w świetnym stylu. Granbeat to świetna opcja dla tych, którzy nie chcą nosić przy nosi dwóch urządzeń, cenią sobie szeroką funkcjonalność i wysokiej jakości dźwięk.

Więcej…

 
MEE Audio AF68 Matrix3
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 09 marca 2017

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel MEE Audio w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowego modelu słuchawek nausznych bezprzewodowych z mikrofonem – Matrix3, oznaczonych symbolem AF68.

Więcej…

 
Denon i Marantz zaoferują update do HDMI 2.1 z Dolb...
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 08 marca 2017

Wybrane amplitunery kina domowego obu marek z japońskim rodowodem zyskają update do standardu HDMI 2.1!

Więcej…

 
Pro-Ject The Beatles Edition
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 1
+ 0
wtorek, 07 marca 2017

Do grona artystów, których wizerunek widnieje na gramofonach austriackiej firmy Pro-Ject dołączył właśnie legendarny zespół The Beatles. Na plincie nadrukowany jest motyw biletów z trasy koncertowej, jaką zespół odbywał w 1964 roku.

Więcej…

 
Spotify Hi-Fi
Aktualność
+ 2
+ 0
poniedziałek, 06 marca 2017

Najpopularniejszy serwis udostępniający usługi strumieniowania muzyki idzie w ślady swojego konkurenta Tidala, wprowadzając usługę Spotify Hi-Fi. Chociaż opcja ta jest dopiero w fazach testów na wybranej grupie użytkowników, wielu audiofilów już zaciera dłonie na myśl o lepszej jakości muzyce w ulubionej aplikacji.

Więcej…

 


Strona 3 z 367