Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
MEE Audio AF68 Matrix3
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 09 marca 2017

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel MEE Audio w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowego modelu słuchawek nausznych bezprzewodowych z mikrofonem – Matrix3, oznaczonych symbolem AF68.

Więcej…

 
Denon i Marantz zaoferują update do HDMI 2.1 z Dolb...
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 08 marca 2017

Wybrane amplitunery kina domowego obu marek z japońskim rodowodem zyskają update do standardu HDMI 2.1!

Więcej…

 
Pro-Ject The Beatles Edition
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 1
+ 0
wtorek, 07 marca 2017

Do grona artystów, których wizerunek widnieje na gramofonach austriackiej firmy Pro-Ject dołączył właśnie legendarny zespół The Beatles. Na plincie nadrukowany jest motyw biletów z trasy koncertowej, jaką zespół odbywał w 1964 roku.

Więcej…

 
Spotify Hi-Fi
Aktualność
+ 2
+ 0
poniedziałek, 06 marca 2017

Najpopularniejszy serwis udostępniający usługi strumieniowania muzyki idzie w ślady swojego konkurenta Tidala, wprowadzając usługę Spotify Hi-Fi. Chociaż opcja ta jest dopiero w fazach testów na wybranej grupie użytkowników, wielu audiofilów już zaciera dłonie na myśl o lepszej jakości muzyce w ulubionej aplikacji.

Więcej…

 
Chord Hugo 2
Aktualność
+ 2
+ 0
piątek, 03 marca 2017

Każdy, kto kiedykolwiek poszukiwał wzmacniacza słuchawkowego i przetwornika DAC w jednym, na pewno natknął się na model Hugo od brytyjskiego producenta Chord. Zaawansowana technologia układów cyfrowych, w tym wykorzystanie najnowszych filtrów FPGA oraz WTA (Watts Transient Aligned), pozwoliła na stworzenie kolejnej generacji tego przełomowego produktu i zaopatrzenie go w nowe funkcje, a także poprawę jego wydajności.

Więcej…

 
Onkyo TX-8270
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 2
+ 0
czwartek, 02 marca 2017

Onkyo prezentując kolejne produkty w swojej ofercie za każdym razem udowadnia, że jest na bieżąco z postępem technologicznym i aktualnie panującymi trendami. Nie było inaczej w przypadku nowego amplitunera stereo: TX-8270.

Więcej…

 


Strona 3 z 367