Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Cabasse Jersey MC170
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
środa, 01 marca 2017

Francuski producent wysokiej jakości sprzętu audio – Cabasse – przedstawia najnowsze w swojej ofercie kolumny podłogowe. Tym razem to kolejny model Jersey, zupełnie inny od znanego już MT32, bowiem sygnowany symbolem MC170.

Więcej…

 
Pro-Ject VT-E BT
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 1
+ 0
wtorek, 28 lutego 2017

Pro-Ject nieustannie wprowadza na rynek gramofonów kolejne nowości. Tym razem mamy do czynienia z produktem niezwykle wyjątkowym, a mianowicie gramofonem z wbudowanym modułem łączności Bluetooth, który można nie tylko postawić na stole czy biurku, ale też... zawiesić na ścianie.

Więcej…

 
FiiO X5 3rd gen
Aktualność
+ 1
+ 0
poniedziałek, 27 lutego 2017

FiiO wprowadza do sprzedaży kolejną, trzecią już generacje swojego bestsellera na rynku odtwarzaczy przenośnych, czyli X5.

Więcej…

 
Klipsch X12
Aktualność
+ 1
+ 0
piątek, 24 lutego 2017

Audiofilskie słuchawki zagłowne? Czemu nie! Klipsch rozszerza swoją ofertę produktową o nowe, bezprzewodowe dokanałówki ze stylowym pałąkiem zagłownym wykończonym naturalną skórą.

Więcej…

 
Bluetooth 5.0
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 1
+ 0
czwartek, 23 lutego 2017

Postępujący rozwój technologii mobilnych stawia coraz wyższe wymagania łączności bezprzewodowej, dlatego muszą być one wciąż ulepszane i zrewolucjonizowane. Z uwagi na coraz szersze wykorzystanie, również (a może nawet przede wszystkim) Bluetooth wprowadza istotne zmiany i modyfikacje, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się z rozwiniętych możliwości tej technologii.

Więcej…

 
Astell&Kern AK380 Limited Stainles Steel Edition
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 22 lutego 2017

Astell&Kern kolejny raz decyduje się na wprowadzenie do sprzedaży limitowanej edycji znanego już i lubianego przez użytkowników modelu. Tym razem pod lupę bierzemy odtwarzacz AK380 w wariancie Stainless Steel.

Więcej…

 


Strona 4 z 367