Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
JBL Charge 3 – uwaga na podróbki
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 0
+ 0
wtorek, 20 grudnia 2016

Ogromna popularność głośników bezprzewodowych sprawia, że często są one podrabiane. JBL przestrzega klientów szczególnie przed głośnikami Charge 3 niewiadomego pochodzenia. W większości przypadków oryginał można w prosty sposób odróżnić od repliki.

Więcej…

 
Cardas Audio Iridium
Aktualność
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 1
+ 0
poniedziałek, 19 grudnia 2016

Firma Cardas wprowadza do swojej oferty nowe kable o nazwie Iridium: przewód głośnikowy oraz interkonekt. Mają one zastąpić obecne do tej pory w ofercie Twinlink Speaker i Microtwin Interconnect.

Więcej…

 
JBL E15 i E35
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 16 grudnia 2016

Rodzina produktow JBL serii E to nie tylko przedstawiane wcześniej modele bezprzewodowe. Producent przedstawia również klasyczne dokanałówki i słuchawki nauszne, których domeną ma być wygoda i uniwersalność zastosowań.

Więcej…

 
Denon PMA-1600NE i DCD-1600NE
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 1
+ 0
środa, 14 grudnia 2016

Nowe produkty z audiofilskiej linii Denona New Era to zintegrowany wzmacniacz DAC oraz odtwarzacz CD, których premiera planowana jest na początek 2017 roku. Urządzenia te wzorowane są na projektach flagowych urządzeń producenta, jakimi są PMA-2500NE oraz DCD-2500NE i mają zastąpić modele serii 1520.

Więcej…

 
MEE Audio M6 i M6P – słuchawki sportowe, dokanał...
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 13 grudnia 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel MEE Audio w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży modelu M6 oraz M6P – słuchawek dokanałowych przeznaczonych dla amatorów sportu: biegaczy, lekkoatletów, osób lubiących aktywność sportową zarówno na siłowni jak i w plenerze.

Więcej…

 
Winyle popularniejsze od plików cyfrowych
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 12 grudnia 2016

Po raz pierwszy w historii sprzedaż czarnych płyt w Wielkiej Brytanii przewyższyła wyniki plików cyfrowych. Moda na winyle bezsprzecznie powróciła.

Więcej…

 


Strona 4 z 359