Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Nowe wersje słuchawek Grado!
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 14 maja 2009
Grado odświeża linie swoich słuchawek, począwszy od najniższych modeli aż po referencyjny model GS 1000. Firma pozostała przy dotychczasowym oznaczeniu, dodając jedynie do symbolu literkę. W przypadku modeli 325i nazwa zmieniła się na 325is. Wszystkie modele mają teraz lepszą membranę przetworników. SR125i i wszystkie droższe modele zaopatrzone są również w nowy, grubszy i lepszy kabel. Ponadto w słuchawkach RS 1, RS 2 i GS 1000 zastosowano inny rodzaj drewna do budowy muszli.

 
Przenośny - 5 calowy odtwarzacz z możliwością od...
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 0
+ 0
środa, 06 maja 2009
Przyrostek HD w nazwie odtwarzacza Cube H100HD to nie jest, tak popularny ostatnio, chwyt reklamowy. Urządzenie naprawdę potrafi odtwarzać filmy w rozdzielczości 720p oraz 1080i.
Co prawda, obraz w takiej rozdzielczości można wyświetlić tylko na telewizorze, który należy podłączyć do wyjścia sygnału HD. Mimo wszystko urządzenie wydaje się być warte uwagi, ponieważ wyposażono je również w czytnik e-booków oraz tuner radiowy FM. Dodatkowo, sprzęt pozwala na zabawę z grami w technologii Flash. Odtwarzacz posiada duży, 5-calowym ekranem.

 
Wkładki gramofonowe i gramofony - poradnik!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
niedziela, 03 maja 2009
W odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące gramofonów oraz wkładek, postanowiliśmy przygotować krótki artykuł na ten temat. Mogą Państwo dowiedzieć się na czym polegają różnice w budowie wkładek oraz dlaczego niejednokrotnie wkładka gramofonowa jest znacznie droższa od samego gramofonu. Oprócz tego znajduje się tam wiele praktycznych porad o kalibracji oraz prawidłowym połączeniu gramofonu.

 
Wkładki, igły oraz słuchawki Ortofon!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
niedziela, 03 maja 2009
Tym razem poszerzyliśmy ofertę o zestawy wkładek gramofonowych, igieł a nawet słuchawek renomowanej firmy Ortofon. Posiadamy w sprzedaży ciekawe zestawy wkładek przeznaczonych dla DJ-ów. Mamy także szeroki wybór igieł gramofonowych na każdą kieszeń.

 
Zestawy słuchawkowe do telefonów Sennheisera!
Aktualność
+ 1
+ 0
niedziela, 03 maja 2009
Ze względu na to, iż coraz częściej telefon komórkowy jest wyposażony w odtwarzacz mp3 lub radio - Sennheiser wprowadził do oferty ciekawe zestawy słuchawkowe zarówno na bluetooth jak i na tradycyjnym kablu ze specjalnym złączem np. Sony Ericsson, Samsung, lub Nokia. Teraz już nie tylko w przenośnym odtwarzaczu, ale też w swoim telefonie będziesz mógł cieszyć się gwarantowaną przez Sennheisera jakością dźwięku.

 
Nowe zestawy kina domowego Yamaha!
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 21 kwietnia 2009
Wraz z pojawieniem się na rynku nowych modeli amplitunerów kina domowego Yamaha wprowadziliśmy do oferty ciekawe propozycje kompletnych zestawów kina domowego w bardzo atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy do zakupów.

 


Strona 358 z 367