Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Nowe modele słuchawek od Audio-Technica!
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 19 grudnia 2008
Systematycznie wprowadzamy do oferty nowe modele słuchawek firmy Audio-Technica. Możemy zaproponować Państwu zarówno hi-endowe słuchawki dla prawdziwego audiofila jak i typowe przenośne do odtwarzaczy mp3 z innowacyjnym systemem trzymania ucha.

 
Nowe seria słuchawek AKG!
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 19 grudnia 2008
AKG wprowadziło do oferty nową serie słuchawek przenośnych w skład której wchodzą: douszne, kanałowe oraz nauszne. W naszym sklepie posiadamy w ciągłej sprzedaży wszystkie modele z nowej serii we wszystkich możliwych wariantach kolorystycznych. To co wyróżnia je wśród starszych modeli to nowoczesny design w niespotykanych dotąd kolorach oraz wysoka jakość wykonania i dźwieku.

 
Międzynarodowa firma Lindy w naszej ofercie!
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 24 listopada 2008
Z dumą informujemy, iż zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce, jednego z czołowych dostawców technologii połączeń audio/video firmę Lindy. Oprócz kabli A/V oferujemy Państwu wiele ciekawych rozwiązań w postaci konwerterów, switchy oraz przejściówek. Z czasem będziemy poszerzać ofertę o kolejne produkty.

 
Fotorelacja z targów Audio Show Warszawa 2008
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 0
+ 0
czwartek, 13 listopada 2008
Foto relacja z targów Audio Show Warszawa 2008

 

Więcej…

 
Znakomite kolumny Focal w naszej ofercie!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
środa, 12 listopada 2008
Z przyjemnością informujemy iż powiększyliśmy naszą ofertę kolumn głośnikowych o francuską firmę Focal cieszącą się uznaniem w całej europie. Dzięki innowacyjnemu podejściu do budowy zarówno poszczególnych głośników jak i gotowych kolumn powstają m.in. takie kultowe konstrukcje jak seria Utopia, która intryguję każdego audiofila od niemal 20 lat. Proponujemy Państwu zarówno poszczególne kolumny jak i całe zestawy z elektroniką w bardzo atrakcyjnych cenach.

 
Zapraszamy na stronę nowo otwartego salonu audio w ...
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 0
+ 0
środa, 22 października 2008
W związku z otwarciem salonu audio w Białymstoku uruchomiliśmy stronę informacyjną o ofercie oraz warunkach do odsłuchu jakie w nim zapewniliśmy aby każdy Państwa zakup był w pełni świadomy i przemyślany a co najważniejsze przyniósł maksimum satysfakcji. Zapraszamy do odwiedzenia strony salon.rms.pl a następnie salonu w Białymstoku przy ulicy handlowej 7.

 


Strona 358 z 363