Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Grupa Harman w rękach Samsunga
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 21 listopada 2016

Samsung, gigant z Korei Południowej kupił grupę Harman, będącą jednym z liderów branży audio. Tym samym za kwotą 8 mld dolarów przejął takie marki jak JBL, AKG czy Harman/Kardon,co czyni tę transakcję największą w historii Samsunga.

Więcej…

 
Czy jakość dźwięku jest najważniejsza?
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 0
+ 0
piątek, 18 listopada 2016

Z badań przeprowadzonych przez Qualcomm wynika, że konsumenci chętnie korzystają z nowych technologii, niezwykle ceniąc sobie przy tym wygodę, jaką za sobą niosą. 75% ankietowanych codziennie korzysta z więcej niż jednego urządzenia umożliwiającego słuchanie muzyki. Co to oznacza dla branży audio?

Więcej…

 
AudioShow 2016 relacja, zdjęcia z targów
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 1
+ 0
czwartek, 17 listopada 2016
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznych targów sprzętu audio-video, AudioShow 2016. Impreza odbyła się w głównej mierze na Stadionie Narodowym, gdzie można było spotkać największe marki i najdroższy sprzęt. Pośród stoisk nie zabrakło również ekipy RMS.pl.

Więcej…

 
Harman Kardon Onyx Mini
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 16 listopada 2016

Onyx Mini to nowa wersja bezprzewodowego głośnika Bluetooth sygnowanego logiem Harman Kardon. Producent jak zwykle oferuje nowoczesne, stylowe wzornictwo i świetnej jakości dźwięk w jeszcze bardziej mobilnej formie.

Więcej…

 
Niesłabnąca popularność Blu-ray UHD
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 15 listopada 2016

Popularność, a co za tym idzie, sprzedaż odtwarzaczy Blu-ray wciąż rośnie. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się modele obsługujące rozdzielczość UHD, a rokowania nie wskazują na to, by stały się jedynie sezonowym hitem.

Więcej…

 
Onkyo LS7200
Aktualność
[ zapisane w: Kino domowe -> Soundbary ]
+ 0
+ 1
poniedziałek, 14 listopada 2016

Onkyo zapowiada premierę systemu kina domowego LS7200, który świetnie sprawdzi się nie tylko przy oglądaniu filmów czy telewizji, ale także przy słuchaniu muzyki. Zestaw składa się z trzech urządzeń i obsługuje rozdzielczość 4K.

Więcej…

 


Strona 7 z 359