Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
AudioShow 2016 relacja, zdjęcia z targów
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 1
+ 0
czwartek, 17 listopada 2016
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznych targów sprzętu audio-video, AudioShow 2016. Impreza odbyła się w głównej mierze na Stadionie Narodowym, gdzie można było spotkać największe marki i najdroższy sprzęt. Pośród stoisk nie zabrakło również ekipy RMS.pl.

Więcej…

 
Harman Kardon Onyx Mini
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 16 listopada 2016

Onyx Mini to nowa wersja bezprzewodowego głośnika Bluetooth sygnowanego logiem Harman Kardon. Producent jak zwykle oferuje nowoczesne, stylowe wzornictwo i świetnej jakości dźwięk w jeszcze bardziej mobilnej formie.

Więcej…

 
Niesłabnąca popularność Blu-ray UHD
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 15 listopada 2016

Popularność, a co za tym idzie, sprzedaż odtwarzaczy Blu-ray wciąż rośnie. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się modele obsługujące rozdzielczość UHD, a rokowania nie wskazują na to, by stały się jedynie sezonowym hitem.

Więcej…

 
Onkyo LS7200
Aktualność
[ zapisane w: Kino domowe -> Soundbary ]
+ 0
+ 1
poniedziałek, 14 listopada 2016

Onkyo zapowiada premierę systemu kina domowego LS7200, który świetnie sprawdzi się nie tylko przy oglądaniu filmów czy telewizji, ale także przy słuchaniu muzyki. Zestaw składa się z trzech urządzeń i obsługuje rozdzielczość 4K.

Więcej…

 
Onkyo CS-N 1075
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
czwartek, 10 listopada 2016

Onkyo stale poszerza swoją ofertę o kolejne świetne produkty. Tym razem prezentujemy nowy sieciowy minisystem hi-fi, który mimo kompaktowych wymiarów spełnia najwyższe standardy producenta: dobrego dźwięku i szerokiej funkcjonalności.

Więcej…

 
Bluetooth psuje jakość dźwięku?
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 0
+ 2
środa, 09 listopada 2016

Qualcomm przedstawił wyniki badań, podczas których ankietowano ponad 3.600 osób z całego świata. Przedmiotem badań był sposób, w jaki użytkownicy wybierają i wykorzystują dostępne technologie. Pytania dotyczyły między innymi jakości dźwięku.

Więcej…

 


Strona 7 z 359