Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Samsung finalizuje przejęcie Harmana
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 1
+ 0
czwartek, 16 marca 2017

Samsung Electronics oficjalnie potwierdza reguły przejęcia firmy Harman, zgadzając się na kompromis między grupą Harmana a akcjonariuszami. Zgodnie z ustaleniami, właściciele akcji dostaną za każdą dokładnie 112 USD, a sama spółka zniknęła z nowojorskiej giełdy, działając jako podległa Samsungowi.

Więcej…

 
Pro-Ject 2-Xperience Primary Acryl
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 1
+ 0
środa, 15 marca 2017

Kolejny adapter płyt winylowych spod skrzydeł austriackiego Pro-Jecta to modernistyczny - bo o przezroczystej, akrylowej plincie – gramofon z rodziny z 2-Xperience. Producent przedstawia Primary Acryl w trzech iście cukierkowych kolorach: pomarańczowym, niebieskim oraz zielonym i zapewnia o wysokiej jakości dźwięku i wykonania, z jakiej znany jest Pro-Ject.

Więcej…

 
Onkyo TX-NR575E
Aktualność
+ 1
+ 0
wtorek, 14 marca 2017

Chociaż Onkyo wojuje nowe rynki, wciąż nie zapomina o produktach, z których jest najbardziej znane. Japoński producent przedstawia kolejny w ofercie amplituner kina domowego: urządzenie jak zwykle posiada w zanadrzu nieograniczony dostęp do technologii bezprzewodowych oraz mnogość wejść i wyjść.

Więcej…

 
Chord Poly
Aktualność
+ 1
+ 0
poniedziałek, 13 marca 2017

Poly to urządzenie, które powinno zainteresować szczególnie tych, którzy posiadają wzmacniacz słuchawkowy Mojo bądź zastanawiają się nad jego kupnem. Nowość od Chorda jest bowiem rozszerzeniem tego znanego już przetwornika DAC, który uwalnia go od plączących się kabli, umożliwiając komunikowanie Mojo z innymi urządzeniami za pośrednictwem łączności bezprzewodowej.

Więcej…

 
Onkyo Granbeat
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 10 marca 2017

Nie amplituner, nie odtwarzacz CD, ale... smartfon z funkcjami wysokiej klasy przenośnego odtwarzacza muzycznego. Onkyo przejmuje nowe rynki i robi to w świetnym stylu. Granbeat to świetna opcja dla tych, którzy nie chcą nosić przy nosi dwóch urządzeń, cenią sobie szeroką funkcjonalność i wysokiej jakości dźwięk.

Więcej…

 
MEE Audio AF68 Matrix3
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 09 marca 2017

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel MEE Audio w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowego modelu słuchawek nausznych bezprzewodowych z mikrofonem – Matrix3, oznaczonych symbolem AF68.

Więcej…

 


Strona 2 z 367