Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Kino Domowe Odtwarzacze Blu-Ray
Yamaha BD-S673 - Blu-ray na bogato.
Aktualność
+ 4
+ 0
czwartek, 26 kwietnia 2012

BD-S673 to poważna konkurencja dla odtwarzaczy Blu-ray innych marek z segmentu premium hi-fi. W cenie ok 2000zł otrzymujemy obsługę Blu-ray 3D, wielu formatów video na przykład: DivX Plus HD, MKV z H.264, MPEG-4), formatu FLAC oraz bogate funkcje sieciowe. Po pierwsze streaming z urządzeń zgodnych z DLNA 1.5, po drugie wbudowany moduł Wi-Fi. Bardzo miła odmiana na tle innych urządzeń konkurentów z Dalekiego Wschodu, których możliwości wydają się od jakiegoś czasu nieadekwatne do ceny.

 

Specyfikacja i cena Yamaha BD-S673

 


 
Cambridge Audio Azur 751BD test
Aktualność
+ 1
+ 0
piątek, 24 lutego 2012

Cambridge Audio 751BD to odtwarzacz bezkonkurencyjny w dowolnej dziedzinie. Niezależnie od tego, czy jest testowany przez portal IT, czy też magazyn audio-video zgarnia całą pulę nagród. Ostatnio pod jego magią ugięli się nawet redaktorzy What Hi-Fi. 751BD stanowi znakomite uzupełnienie starszych mocnych amplitunerów bez obsługi 3D i HDMI 1.4a. 7 analogowych wejść, 5 niezależnych przetworników cyfrowo-analogowych znanych z CD 840, dwa wyjścia HDMI, trybu pure audio dla wzmacniaczy stereo to tylko rozgrzewka. What Hi-Fi podkreśla znakomitą jakość obrazu - szczególnie z Blu-ray 3D oraz pierwszorzędną charakterną jakość dźwięku. Podsumowanie? 5 gwiazdek i rekomendacja.

 

Cena i specyfikacja Cambridge Audio 751BD

 


 
Dolby True HD, DTS HD Master Audio - Kodeki Blu-ray
Artykuł
+ 10
+ 1
poniedziałek, 20 lutego 2012
Zwykle w systemie kina domowego dekodowanie zapisanej ścieżki dźwiękowej przejmuje wzmacniacz lub amplituner, chociaż bywa że dekodery dźwięku dookólnego wbudowane są w odtwarzacz   Blu-ray/DVD lub sieciowy HDD.

Więcej…

 
Jaki kabel HDMI?
ArtykułTest
+ 8
+ 3
czwartek, 16 lutego 2012
Jaki kabel HDMI warto wybrać? Czy warto dopłacać? Czy da się zakłócić sygnał HDMI cyfrowy? Pokazujemy praktykę serwisową kabli HDMI! 
Więcej…

 
Zestaw kina domowego - podstawy
Artykuł
+ 3
+ 0
czwartek, 09 lutego 2012
Ażeby uzyskać doskonały dźwięk, który będzie wiernym oddaniem przestrzeni, energii i tempa filmu, potrzeba wielu doskonale ze sobą współpracujących elementów.
Więcej…

 
Nagrywanie DVD-Video
Artykuł
+ 1
+ 1
wtorek, 31 stycznia 2012
Wiemy, że najtańszym i najłatwiejszym sposobem na wykonanie własnego nagrania jest użycie nagrywarki komputerowej lub stacjonarnej.
Więcej…

 


Strona 7 z 15