Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Kino Domowe Odtwarzacze Blu-Ray
Cambridge Audio Azur 651 BD
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 07 września 2011
Wszystkim miłośnikom znakomitego blu-raya 650BD z UK mamy do przekazania znakomitą wiadomość - zbliża się jego następca 651 BD. Nowy odtwarzacz zostanie oparty konstrukcyjnie na 751 BD, będzie więc obsługiwał HDMI 1.4 oraz obraz 3D. Wyposażono go także w analogowy komplet wyjść 7.1, nie jest ustalone, czy będzie posiadał funkcje sieciowe znane ze starszego brata.

 
Rekomendacja What Hi-Fi dla Denona!
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 29 sierpnia 2011
DBP-2012UD został wyróżniony przede wszystkim za znakomitą jakość obrazu 3D. Wg Redaktorów WHF głębia reprodukcji obrazu oraz płynność japońskiego odtwarzacza powala na kolana nie tylko w swojej kategorii cenowej. W kwestii dźwięku źródło prezentuje brzmienie masywne, muskularne z niepospolitą skalą i wypełnieniem dźwięku.

 
YouTube Leanback w blu-rayach Denona
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 17 sierpnia 2011
YouTube Leanback to nowa funkcja, która wspiera multimedialne urządzenia audio-video i pozwala na obsługę YouTube z poziomu pilota amplitunera lub odtwarzacza blu-ray. W przeciwieństwie do innych aktualizacji Denona ta na szczęście dostępna jest bezpłatnie. Aktualizacja obejmuje modele DBP-1611 oraz DBP-2012.

 
Nowy Blu-ray z SACD od Yamahy
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 29 lipca 2011
Yamaha BD-A1010 to kolejny po BD-S671 odtwarzacz Blu-ray w ofercie japońskiego giganta. Blu-ray należy do serii Advantage, stąd posiada zaawansowane funkcje sieciowe, wyjście analogowe 7.1, a przede wszystkim legitymuje się obsługą płyt SACD. Z ciekawostek producent zapowiedział obsługę formatu H.264 oraz obsługę z iPhona oraz w niedalekiej przyszłości Androida.

 
Kaleidescape M700 Disc Vault
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 27 lipca 2011
M700 Disc Vault to urządzenie klasy ultra hi-end, które służy do archiwizacji cyfrowych zbiorów audiowizualnych. Urządzenie obsługuje płyty CD, DVD i Blu-ray, jednak dedykowane jest głównie do filmów na niebieskich płytach. Dzięki kompletnemu oprogramowaniu proces zrzucania płyt jest całkowicie zautomatyzowany. Ponadto M700 sam buduje bazę danych oraz prezentuje ją z atrakcyjnej graficznie szacie. Sugerowana cena to 6000 dolarów. Producent poleca zestawić urządzenie z serwerem plików, cena to 16.000 dolarów za komplet.

 
Primare BD32 - zapowiedź Blu-ray'a
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 21 lipca 2011
Primare, skandynawski producent hi-fi zapowiedział własny odtwarzacz Blu-ray. Zimnokrwisty multiformatowiec obsłuży między innymi: CD, SACD, DVD i DVD-Audio. Naturalnie poradzi sobie z materiałem 3D, zaś w skład jego wyposażenia wejdą wyjścia RCA, zbalansowane XLR, komplet cyfrowych złącz audio, dwa wyjścia HDMI oraz wyświetlacz OLED. A na deser - odtwarzanie materiałów sieciowych. Cena za to wzburza krew w żyłach - wstępna zapowiedź do 3499 euro.

 


Strona 9 z 15