Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Kino Domowe Odtwarzacze Blu-Ray
M56 topowy odtwarzacz Blu-ray od Nad
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 06 stycznia 2010
Nad ogłosił wprowadzenie nowego odtwarzacza Blu-ray z serii Masters NAD, który ma stanowić źródło najwyższej jakości obrazu i dźwięku High Definition do najbardziej wyrafinowanych zestawów kina domowego. M56 oferuje zarówno komunikacyjną nowość w postaci obsługi BD Live Network, które służy do pobierania dodatkowych materiałów związanych z produkcją filmową jak i standardową obsługę urządzeń USB 2.0.
M56 wyróżnia się nadzwyczaj skutecznym procesorem skalującym różne źródła sygnału do rozdzielczości 1080p oraz pełną obsługą standardu dźwiękowego PCM 7.1 w nieskompresowanej 24bitowej rozdzielczości. Ponadto NAD gwarantuje obsługę nowych bezstratnych kodeków HD Dolby i DTS.
Całości dopełnia wykonanie, na które składa się przemyślana pod kątem optymalnego obiegu sygnału cyfrowego konstrukcja z wysokiej jakości stali i wygłuszony przedni panel z jednolitego odlewu aluminium. Właściwą pracę starannie dobranym przez zespół inżynierów NAD podzespołom zapewnia system wentylacji i absorpcji drgań zapobiegający jakimkolwiek stratom jakościowym w transferze danych w obrębie odtwarzacza.

 
Blu-ray 3D!
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 04 stycznia 2010
Blu-ray disc association (BDA) stowarzyszenie ponad 170 firm, które zajmują się rozwojem i promocją standardu Blu-ray ogłosiło zakończenie czteromiesięcznych prac nad standardem Blue-ray 3D. Nowe rozwinięcie znanej technologii korzysta z Multiview Video Coding (MVC) będącego rozszerzeniem obecnego standardu ITU-T H.264 Advanced Video Coding (AVC) i zapewnia obraz o rozdzielczości 1080p (1920x1080p) oraz obsługę trójwymiarowej grafiki w Playstation 3. Głównym partnerem technologicznym jest Nvidia, która rozwija system okularów NVIDIA 3D Vision, który służy do oglądania filmów w nowej jakości w domowym zaciszu.

 
Nowe niższe ceny na Blu-raye Denona!
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 27 sierpnia 2009
Marantz wypuścił trzy nowe modele elektroniki:
PM6003 wzmacniacz zintegrowany który adaptuje najnowsze wzornictwo M1 i jest bez wątpienia godnym następcą PM6002 – modelu, który zdobył szereg nagród oraz zdefiniował oczekiwania względem budżetowych rozwiązań hi-fi.
CD6003 – odtwarzacz CD, który cechuje starannie przemyślana konstrukcja, wysokiej jakości komponenty oraz nowe tryby poprawiające jakość dźwięku.
BD7004 – model Blue-Ray 2-ej generacji z wbudowaną technologią przetwarzania obrazu, która pozwala na wyświetlanie doskonałego obrazu cyfrowego. Urządzenie zostało wyposażone w szereg kodeków Dolby True HD i DTS HD oraz analogowe wyjścia 7.1, oprócz tego obsługuje formaty plików DivX HD, JPEG, WMA oraz MP3.

 
Nowe niższe ceny na Blu-raye Denona!
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 18 sierpnia 2009
Od dzisiaj obniżamy ceny na Blu-raye firmy Denona!
Od teraz DVD-1800BD kosztuje 2095 zł
DVD-2500BT kosztuje 3595 zł
DVD-3800BD kosztuje 5995 zł

 
Nowy odtwarzacz Blu-ray Harman/Kardon BDP-10!
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 16 lipca 2009
Harman Kardon BDP 10 jest nie tylko wyjątkowym odtwarzaczem płyt Blu-ray. I nie tylko może on skalować Twoje dotychczasowe płyty DVD do standardu 1080p. BDP 10 jest także biletem do świata interaktywnej rozrywki z BD-Live, nowej, ekscytującej funkcji mediów nowej generacji Blu-ray. Ściągaj gry, dzwonki i inne pliki z internetu wprost z menu BDP10 poprzez menu płyty. BDP10 jest najbardziej zaawansowanym odtwarzaczem, jaki Harman Kardon kiedykolwiek stworzył, a jednocześnie jego bogate funkcje i intuicyjna obsługa czynią go wyjątkowo przyjaznym dla użytkownika.

 


Strona 15 z 15