Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Odtwarzacze CD SACD
Musical Fidelity M3s, Polk Audio i Definitive Techno...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 6
+ 2
poniedziałek, 01 czerwca 2015

W piątek, 30 maja, odbyły się drugie w tym roku odsłuchy audiofilskiego sprzętu w RMS.pl. Sercem systemu były urządzenia brytyjskiego Musical Fidelity: wzmacniacz M3si oraz odtwarzacz CD z przetwornikiem cyfrowo-analogowym M3scd wspierane zewnętrznym DAC-iem, MX-DAC. Podłączono do nich dwie pary podstawkowych monitorów: Polk Audio LSiM 703 oraz Definitive Technology Studio Monitor SM 65.

Więcej…

 
Musical Fidelity M3s, Polk Audio i Definitive Techno...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 12
+ 0
poniedziałek, 11 maja 2015

Na początku kwietnia w salonie RMS.pl Hi-Fi Kino Domowe Akcesoria odbyły się odsłuchy porównawcze audiofilskich słuchawek, wzmacniaczy słuchawkowych i odtwarzaczy przenośnych. Kilka tygodni po tym wydarzeniu zapraszamy po raz kolejny. Tym razem w roli głównej wystąpią urządzenia sygnowane przez markę Musical Fidelity, należące do serii o oznaczeniu M3s - dotychczas nieobecnej w naszym kraju, która jest następcą cenionej linii M3.

Więcej…

 
Stockfish Records - Closer to the music Vol. 5
Aktualność
+ 11
+ 0
środa, 29 kwietnia 2015

W sprzedaży pojawiła się nowa odsłona najbardziej audiofilskiej z audiofilskich składanek. Przed Państwem 79 minut fascynującej muzyki w wykonaniu takich artystów, jak Allan Taylor, Steve Strauss, czy Tony Christie. Stockfish Records, Closer to the music Vol. 5.

Więcej…

 
Musical Fidelity M6s: 220 watowe full dual mono plus...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 12
+ 0
wtorek, 28 kwietnia 2015

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Musical Fidelity na Polskę wprowadza do sprzedaży serię urządzeń stereo o oznaczeniu M6s – dotychczas nieobecną w naszym kraju, która jest następcą cenionej serii M6. W stosunku do starej serii producent zdecydował się zachować obudowę oraz częściowo starą nazwę, dopisując do niej oznaczenie „s”.

Więcej…

 
Gwałtowny spadek sprzedaży płyt CD w USA
AktualnośćArtykuł
+ 11
+ 0
poniedziałek, 20 kwietnia 2015

MBW i agencja badawcza Nielsen Audience Measurement opublikowały wykres prezentujący sprzedaż albumów CD w USA w przeciągu lat 2004-2014. Na przestrzeni tych 10-ciu lat sprzedaż krążków spadła niemal 5-krotnie.

Więcej…

 
Musical Fidelity M3s - stara nazwa, zupełnie nowa s...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 12
+ 0
piątek, 17 kwietnia 2015

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Musical Fidelity na Polskę wprowadza do sprzedaży serię urządzeń stereo o oznaczeniu M3s – dotychczas nieobecną w naszym kraju, która jest następcą cenionej serii M3. W stosunku do starej serii producent zdecydował się zachować obudowę oraz częściowo starą nazwę, dopisując do niej oznaczenie „s”.

Więcej…

 


Strona 3 z 11