Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Odtwarzacze CD SACD
4K Blu-ray - nowy standard
Aktualność
+ 11
+ 0
środa, 17 września 2014

Blu-ray Disc Association ujawniła szereg informacji o przygotowywanym nowym standardzie Blu-ray. Nowe nośniki mają odtwarzać obraz 4K. Ich parametry wielokrotnie będą przewyższać możliwości dzisiejszych urządzeń.

 

Więcej…

 
Onkyo C-N7050
Aktualność
+ 15
+ 0
poniedziałek, 01 września 2014

Czy w erze YouTube produkcja i sprzedaż odtwarzaczy CD ma jeszcze sens? Wygląda na to, że tak – i to niemały. Już we wrześniu spróbuje tego dowieść nowy sieciowy odtwarzacz CD od Onkyo, C-N7050.

 

Więcej…

 
Arcam FMJ CDS27
Aktualność
+ 16
+ 0
piątek, 22 sierpnia 2014

Brytyjski Arcam, jako jeden z nielicznych producentów audio, niezmiennie od początków istnienia projektuje i konstruuje swoje urządzenia od podstaw, w jednym miejscu – rodzimym Cambridge. W ostatnich dniach marka zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego audiofilskiego odtwarzacza płyt CD i SACD, CDS27.

 

Więcej…

 
Vincent CD-S1.2 HDCD
Aktualność
+ 17
+ 0
wtorek, 24 czerwca 2014

Niemiecki Vincent zapowiedział nową wersję cenionego odtwarzacza CD S1.1. Następca oparty na bardzo dobrej kości Burr-Brown PCM1796, która słynie z gładkiego analogowego grania, został nazwany CD-S1.2 HDCD.

 

Więcej…

 
Advance Acoustic X-cd3
Aktualność
+ 15
+ 0
poniedziałek, 05 maja 2014

Advance Acoustic, znany przede wszystkim ze swoich wzmacniaczy stereo ze średniej półki zapowiada nową serię źródeł audio. Poza pierwszym odtwarzaczem sieciowym X-UNI do sprzedaży w niedługim czasie wejdzie rozsądnie wyceniony odtwarzacz CD oznaczony symbolem X-cd3.

 

Więcej…

 
Advance Acoustic X-UNI
Aktualność
+ 16
+ 1
środa, 30 kwietnia 2014

Francuski Advance Acoustic nie przestaje wprowadzać na europejski rynek kolejnych nowości ze swojej oferty. Tym razem marka prezentuje pierwszy w swojej historii odtwarzacz multimedialny, który jest absolutnie unikalnym połączeniem odtwarzacza strumieniowego, tunera FM/DB oraz odtwarzacza CD.

 

Więcej…

 


Strona 5 z 11