Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Odtwarzacze CD SACD
Panasonic DMR-UBZ1 - pierwszy odtwarzacz Blu-ray 4K ...
Aktualność
+ 2
+ 0
środa, 14 października 2015

Na tegorocznych targach CES Panasonic zaprezentował prototyp odtwarzacza Blu-ray 4K. Nie były to czcze przechwałki. Już w przyszłym miesiącu do sprzedaży wejdzie w pełni funkcjonalny odtwarzacz Blu-ray 4K, wyposażony w możliwość nagrywania.

Więcej…

 
Cambridge Audio CXU - test, recenzja, opinie
Aktualność
+ 9
+ 0
poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Na początku sierpnia brytyjski Cambridge Audio wzbogacił swoją najnowszą linię produktową CX przez wprowadzenie do oferty uniwersalnego odtwarzacza płyt CXU. Pięciogwiazdkowa recenzja nowego urządzenia, wyjątkowo zaawansowanego pod względem technologicznym, pojawiła się w portalu What Hi-Fi?. Poniżej publikujemy jej fragmenty.

Więcej…

 
Pioneer BDP-180
Aktualność
+ 8
+ 4
wtorek, 18 sierpnia 2015

Pioneer wprowadza do oferty nowy odtwarzacz Blu-ray 3D. BDP-180, poza rozbudowaną listą obsługiwanych rodzajów dysków, będzie wyposażony również w szeroką funkcjonalność streamingową.

Więcej…

 
Cambridge Audio CXU
Aktualność
+ 6
+ 0
środa, 12 sierpnia 2015

W styczniu bieżącego roku Cambridge Audio wprowadziło do oferty nową serię urządzeń w segmencie kina domowego i stereo hi-fi. Znalazły się tam m.in. odtwarzacz strumieniowy CXN, wzmacniacze stereo CXA czy odtwarzacz CD CXC. Teraz brytyjski producent poszerza ofertę o uniwersalny odtwarzacz płyt CXU.

Więcej…

 
Musical Fidelity M3s - test, recenzja, opinie
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 7
+ 0
środa, 24 czerwca 2015

W magazynie Hi-Fi Choice ukazała się recenzja dwóch urządzeń marki Musical Fidelity z opisywanej niedawno serii M3s: wzmacniacza M3si oraz odtwarzacza CD z przetwornikiem DAC M3scd. To wyczerpujący tekst, dokładnie opisujący konstrukcję i możliwości brzmieniowe obu urządzeń. Poniżej prezentujemy jego fragmenty, do zapoznania się z którymi serdecznie zapraszamy.

Więcej…

 
Musical Fidelity M3scd - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 7
+ 0
piątek, 19 czerwca 2015

W magazynie Hi-Fi Choice pojawiła się entuzjastyczna recenzja odtwarzacza CD z przetwornikiem DAC Musical Fidelity M3scd. Urządzenie otrzymało najwyższe oceny w każdej z ocenianych kategorii. Zapraszamy do przeczytania fragmentów tekstu.

Więcej…

 


Strona 2 z 11