Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

Fiio X7 - promocyjna przedsprzedaż w sklep.RMS.pl!

Drukuj PDF
+ 7
+ 0

Fiio X7 to najnowszy odtwarzacz chińskiego producenta będący, w porównaniu ze swoimi poprzednikami i obecnymi konkurentami, ogromnym krokiem naprzód w technologii odtwarzaczy przenośnych. Zmiany widać na pierwszy rzut oka. Nowy X7 przypomina w dużej mierze smartfon. Ekran dotykowy, procesor quad-core i, w szczególności, system Android Kitkat to coś, czego do tej pory nie spotykaliśmy na rynku przenośnych DAPów. W sklep.RMS.pl do końca listopada odtwarzacz dostępny jest w wyjątkowo korzystnej cenie.

Fiio X7

Praca nad najnowszym modelem zajęła producentowi 2 lata. Z czystym sumieniem można stwierdzić, że był to czas bardzo dobrze wykorzystany. X7 to pierwszy odtwarzacz Fiio korzystający z ekranu dotykowego IPS. Wyświetla on obraz w rozdzielczości 800x480, będąc w stanie obsłużyć 16 milionów kolorów. Sam wyświetlacz mierzy aż 10,08cm (3,97 cala)! To również pierwsze urządzenie pracujące na systemie Android, a konkretnie Android 4.4.4. Kitkat z Fiio Music. Warto przy tym zaznaczyć, że elektronika X7 omija typową dla Androida konwersję sygnału, korzystając ze znacznie doskonalszych podzespołów.

Fiio X7

X7 korzysta z 8-kanałowego przetwornika C/A ES9018S, który pozwala na odtwarzanie plików WAV w rozdzielczości 64-bit/384kHz! Podobnie, jak pozostałych, skompresowanych i nieskompresowanych współczesnych plików, jak AIFF, FLAC, WMA, MP3, AAC i OGG przy natywnej obsłudze DSD64/128 i 352.8 K DXD.

Fiio X7

Urządzenie pracuje na 4-rdzeniowym procesorze Rockchip RK3188 SoC z Cortex A9 1.4GHz, posiada 1GB pamięć RAM LPDDR3 oraz wbudowaną pamięć 32GB, z czego ok. 27GB jest dostępnych do zapisu dla użytkownika. Wzmacniacz OPA1612 od Texas Instruments gwarantuje stabilny, zbalansowany dźwięk. Player posiada też wejście dla kart microSD do 128GB. Posiada wbudowane moduły Wi-Fi i Bluetooth 4.0, zasilane jest przez 3.500mAh baterę litowo-polimerową (wystarczającą na ok. 9 godzin działania po każdym 4,5-godzinnym ładowaniu). Port micro USB pozwala na podłączenie do laptopa i pracę jako rasowy 32-bit/384kHz USB DAC.

W sklep.RMS.pl do końca listopada odtwarzacz Fiio X7 jest dostępny w promocyjnej cenie 2299zł. Zapraszamy do korzystania z promocji!

Fiio X7

 

   Tagi

Tematy pokrewne :

» HiFiMAN HE-1000 i Edition X w wersji V2

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce, wprowadza na krajowy rynek nowe wersje topowych słuchawek audiofilskich: tańsze Edition X V2 oraz...

» JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate

JBL przestawia użytkownikom kolejne słuchawki powstałe we współpracy ze znaną – szczególnie dla sportowców – marką Under Armour. Nie są to jednak zwykłe...

» Sennheiser HD 4.50 BTNC

4.50 BTNC to topowy model serii HD4 wyposażony zarówno w bezprzewodową transmisję dźwięku, jak i aktywną redukcję szumów.

» HiFiMAN i Chord Electronics: razem taniej nawet o 30 procent!

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce oraz Voice, wyłączny przedstawiciel Chord Electronics w Polsce, ogłaszają wspólną...

» Sennheiser HD 4.40 BT

Rynek słuchawek Bluetooth rośnie jak na drożdżach, zaś Sennheiser w rytm owego wzrostu powiększa swoją ofertę.

» HiFiMAN MegaMini: audiofilski dźwięk w najmniejszej obudowie na rynku

Pomimo niższej o blisko 40% ceny MegaMini pozostaje niezrównaną kombinacją cech dla każdego audiofila poszukującego superlekkiego, odpornego odtwarzacza...