Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

Pioneer XDP-300R

Drukuj PDF
+ 5
+ 0

Pioneer ogłosił premierę nowego, przenośnego odtwarzacza plików high-res XDP-300R, będącego następcą modelu XDP-100R. Pozwala on na odtwarzanie plików high-res DSD/FLAC/WAV/MQA i wyróżnia się dwoma przetwornikami C/A.

Pioneer XDP-300R

Przetworniki użyte w XDP-300R to SABRE ES9018K2M. Urządzenie posiada też wzmacniacz SABRE 9601K, który ma poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającymi słuchawkami. Obwody analogowe skrywane we wnętrzu urządzenia zintegrowane są z wyjściem słuchawkowym.

Pioneer XDP-300R

Wbudowana pamięć urządzenia to 32GB, jednak producent pozwala na rozszerzenie jej, dodając dwa sloty kart microSD. Dzięki temu pamięć całkowita może sięgać nawet 500GB, co pozwala pomieścić największe zasoby muzyki.

Pioneer XDP-300R

Odtwarzacz Pioneera posiada wbudowany system Android. Daje to możliwość zwiększenia jego funkcjonalności, poprzez instalowanie aplikacji ze sklepu Google Play. Preinstalowana aplikacja OnkyoMusic stanowi świetny system organizacji domowej biblioteki muzycznej i umożliwia pobieranie plików high-res bez pośrednictwa komputera. Komunikację z innymi urządzeniami (np. słuchawkami bezprzewodowymi) zapewniają wbudowane moduły WiFi i Bluetooth z aptX. Nie zabrakło również tego, co przy najnowszych urządzeniach wydaje się być standardem – obsługi aplikacji strumieniujących Spotify, Deezer i Tidal.

Pioneer XDP-300R

Urządzenie wyposażone jest w wygodny ekran o przekątnej 4.7 cala oraz dwa wyjścia słuchawkowe: zbalansowane i niezbalansowane, a także wyjscie liniowe. Przez wyjście USB można realizować transfer formatów PCM. Innymi słowy urządzeni może służyć za wysokiej klasy cyfrowy transport. Czas pracy na baterii sięga 16 godzin.

   Tagi

Tematy pokrewne :

» Onkyo Granbeat

Nie amplituner, nie odtwarzacz CD, ale... smartfon z funkcjami wysokiej klasy przenośnego odtwarzacza muzycznego. Onkyo przejmuje nowe rynki i robi to w świetnym stylu....

» FiiO X5 3rd gen

FiiO wprowadza do sprzedaży kolejną, trzecią już generacje swojego bestsellera na rynku odtwarzaczy przenośnych, czyli X5.

» Astell&Kern AK380 Limited Stainles Steel Edition

Astell&Kern kolejny raz decyduje się na wprowadzenie do sprzedaży limitowanej edycji znanego już i lubianego przez użytkowników modelu. Tym razem pod lupę bierzemy...

» Pioneer SX-S30DAB

Pioneer, podobnie jak Onkyo, wprowadza do sprzedaży nowy typ urządzenia: amplituner stereo ze złączami HDMI.

» HiFiMAN MegaMini: audiofilski dźwięk w najmniejszej obudowie na rynku

Pomimo niższej o blisko 40% ceny MegaMini pozostaje niezrównaną kombinacją cech dla każdego audiofila poszukującego superlekkiego, odpornego odtwarzacza...

» Astell&Kern AK70 Obsidian Black Limited Edition

Obsidian Black to nowa edycja limitowana najpopularniejszego odtwarzacza Astell&Kern AK70. Model ten stworzony został jedynie z myślą o Europie i dostępny jest w ilości 2000...