Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.
HiFiMAN HM-700 - teraz w wersji 16GB za 899zł!
Aktualność
+ 12
+ 0
wtorek, 25 listopada 2014

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce na krajowy rynek najnowszą wersję ultraprzenośnego odtwarzacza plików audio zbudowanego z myślą o osobach uprawiających sport lub inne aktywności, przy których słuchanie muzyki wymaga superlekkiego, wytrzymałego i małego odtwarzacza plików.

Więcej…

 
Światowe premiery HiFiMANa na Audioshow 2014
Aktualność
+ 15
+ 0
poniedziałek, 03 listopada 2014

HiFiMAN, lider i pionier rynku najlepszych i najdroższych na świecie słuchawek planarnych oraz hi-endowych odtwarzaczy przenośnych, pokaże na warszawskich targach AudioShow dwa zupełnie nowe urządzenia, które będą miały światową premierę – właśnie w Polsce!


Więcej…

 
Astell&Kern AK120 II
Aktualność
+ 18
+ 0
środa, 11 czerwca 2014

Taiwański Astell&Kern, którego właścicielem jest marka iRiver, należąca z kolei do SK Telecom, południowokoreańskiego operatora sieci komórkowych zaprezentował następcę modelu AK120.

 

Więcej…

 
Astell&Kern AK100 II
Aktualność
+ 17
+ 0
piątek, 06 czerwca 2014

Astell&Kern wprowadza do sprzedaży nową wersję znanego odtwarzacza AK100. Nazwa AK100 II sugeruje, że mamy do czynienia z liftingiem. Jednak prawda jest zupełnie odmienna – to całkowicie nowe urządzenie.

 

Więcej…

 
Astell&Kern AK120 - testy, recenzja, opinie
Test
+ 10
+ 0
piątek, 23 maja 2014

Niezwykła rozdzielczość, przejrzystość i delikatność przy zachowaniu jednoczesnej powściągliwości – tutaj granie odpowiada wyglądowi w 100%. Pewny wybór dla miłośników czystego, super-rozdzielczego, kryształowego wręcz grania, elektronicznego, wielkich składów orkiestrowych, i wszędzie tam, gdzie liczy się powściągliwość emocji, z dużą dawką szlachetności i dystansu.

 

Więcej…

 
HiFiMAN HM-601LE - testy, recenzja, opinie
Aktualność
+ 15
+ 0
piątek, 23 maja 2014

W wielu aspektach bezkompromisowy – jego granie jest odwrotnością jego wyglądu. Brzydal z piękną duszą, miłośnik ślicznych wokalistek i rozczochranych gitarzystów. Gra z wielkim autorytetem, rozmachem i kontrolą, bez śladu ostrości. Wzbudza wielkie emocje. Może zastąpić odtwarzacz CD i wzmacniacz słuchawkowy za bardzo grube pieniądze.

 

Więcej…

 


Strona 4 z 6