Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.
Sony NWZ-F886 - testy, recenzja, opinie
Aktualność
+ 18
+ 0
czwartek, 22 maja 2014

Urządzenie można z czystym sumieniem polecić osobom szukającym multimedialnego kombajnu do prostej, popowej muzyki granej z plików MP3. Warunek to użycie słuchawek dokanałowych lub prostych zamkniętych słuchawek nausznych o wysokiej skuteczności SPL, niskiej impedancji i łagodnej górze np. produktów marki Audio-Technica. Od nas warunkowa 4 z dużym minusem.

 

Więcej…

 
HiFIMAN HM-901 - testy, recenzja, opinie
Aktualność
+ 17
+ 0
środa, 21 maja 2014

Kieszonkowy gramofon analogowy na karty elektroniczne z plikami cyfrowymi, szokujący wzmacniacz dźwięku zamknięty w małym pudełku, oferuje potęgę audiofilskich systemów stereo za grube setki tysięcy złotych. Przeraża umiejętnością wydobywania dźwięku ze zwykłych plików MP3.

 

Więcej…

 
HiFiMAN jak Oppo - prezentuje pierwszy audiofilski s...
Aktualność
+ 18
+ 0
wtorek, 01 kwietnia 2014

To nie pierwszy debiut marki audio na rynku smartfonów. Kilka miesięcy temu z produkcją smartfonów wystartował Oppo, producent odtwarzaczy Blu-ray z USA. Wcześniej podobną decyzję podjął właściciel marki Xtreamer. Teraz pora na bezkompromisowy produkt HiFiMANa.

 

Więcej…

 
Zapraszamy na odsłuchy odtwarzaczy przenośnych!
AktualnośćTest
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 17
+ 0
czwartek, 30 stycznia 2014

RMS.pl zaprasza na jedyne w kraju otwarte odsłuchy porównawcze absolutnie najlepszych odtwarzaczy przenośnych dostępnych w Polsce.

 

Więcej…

 
HiFiMAN HM-601LE Limitowana edycja audiofilskiego od...
Aktualność
+ 17
+ 0
czwartek, 23 stycznia 2014

HiFiMAN, producent, który zapoczątkował globalny trend produkcji wysokiej klasy odtwarzaczy przenośnych wprowadza na polski rynek limitowaną serię swojego najpopularniejszego urządzenia – legendarnego ze względu na swoje brzmienie i wygląd modelu HM-601.

 

Więcej…

 
Odtwarzacz przenośny FiiO X5
Aktualność
+ 18
+ 1
wtorek, 14 stycznia 2014

Kolejna interesująca pozycja na tegorocznych targach CES to przenośny odtwarzacz od FiiO. Sprzęt, prócz standardowych elementów charakterystycznych dla tego typu urządzeń, posiada także wysokiej jakości przetwornik USB DAC, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie go jako zewnętrznej karty audio do komputera.

 

Więcej…

 


Strona 5 z 6