Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.
HiFiMAN HM-601LE - testy, recenzja, opinie
Aktualność
+ 15
+ 0
piątek, 23 maja 2014

W wielu aspektach bezkompromisowy – jego granie jest odwrotnością jego wyglądu. Brzydal z piękną duszą, miłośnik ślicznych wokalistek i rozczochranych gitarzystów. Gra z wielkim autorytetem, rozmachem i kontrolą, bez śladu ostrości. Wzbudza wielkie emocje. Może zastąpić odtwarzacz CD i wzmacniacz słuchawkowy za bardzo grube pieniądze.

 

Więcej…

 
FiiO X3 - testy, recenzja, opinie
Aktualność
+ 15
+ 0
czwartek, 22 maja 2014

Świetny dla użytkowników, którym zależy na połączeniu wielu rozmaitych aspektów i umiarkowanej cenie (jak na taką klasę urządzenia). Mamy tu więcej niż dobre wykonanie, świetną funkcjonalność, audiofilskie, muzykalne granie przy nieskomplikowanej muzyce zarówno w wysokiej jakości plikach cyfrowych, jak i w ubogich w szczegóły MP3. Rock, pop, jazz, elektronika i małe składy instrumentalne plus nieangażujący odsłuch to terytorium małego dzielnego FiiO.

 

Więcej…

 
Sony NWZ-F886 - testy, recenzja, opinie
Aktualność
+ 18
+ 0
czwartek, 22 maja 2014

Urządzenie można z czystym sumieniem polecić osobom szukającym multimedialnego kombajnu do prostej, popowej muzyki granej z plików MP3. Warunek to użycie słuchawek dokanałowych lub prostych zamkniętych słuchawek nausznych o wysokiej skuteczności SPL, niskiej impedancji i łagodnej górze np. produktów marki Audio-Technica. Od nas warunkowa 4 z dużym minusem.

 

Więcej…

 
HiFIMAN HM-901 - testy, recenzja, opinie
Aktualność
+ 17
+ 0
środa, 21 maja 2014

Kieszonkowy gramofon analogowy na karty elektroniczne z plikami cyfrowymi, szokujący wzmacniacz dźwięku zamknięty w małym pudełku, oferuje potęgę audiofilskich systemów stereo za grube setki tysięcy złotych. Przeraża umiejętnością wydobywania dźwięku ze zwykłych plików MP3.

 

Więcej…

 
HiFiMAN jak Oppo - prezentuje pierwszy audiofilski s...
Aktualność
+ 18
+ 0
wtorek, 01 kwietnia 2014

To nie pierwszy debiut marki audio na rynku smartfonów. Kilka miesięcy temu z produkcją smartfonów wystartował Oppo, producent odtwarzaczy Blu-ray z USA. Wcześniej podobną decyzję podjął właściciel marki Xtreamer. Teraz pora na bezkompromisowy produkt HiFiMANa.

 

Więcej…

 
Zapraszamy na odsłuchy odtwarzaczy przenośnych!
AktualnośćTest
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 17
+ 0
czwartek, 30 stycznia 2014

RMS.pl zaprasza na jedyne w kraju otwarte odsłuchy porównawcze absolutnie najlepszych odtwarzaczy przenośnych dostępnych w Polsce.

 

Więcej…

 


Strona 5 z 6