Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.
HiFiMAN jak Oppo - prezentuje pierwszy audiofilski s...
Aktualność
+ 18
+ 0
wtorek, 01 kwietnia 2014

To nie pierwszy debiut marki audio na rynku smartfonów. Kilka miesięcy temu z produkcją smartfonów wystartował Oppo, producent odtwarzaczy Blu-ray z USA. Wcześniej podobną decyzję podjął właściciel marki Xtreamer. Teraz pora na bezkompromisowy produkt HiFiMANa.

 

Więcej…

 
Zapraszamy na odsłuchy odtwarzaczy przenośnych!
AktualnośćTest
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 17
+ 0
czwartek, 30 stycznia 2014

RMS.pl zaprasza na jedyne w kraju otwarte odsłuchy porównawcze absolutnie najlepszych odtwarzaczy przenośnych dostępnych w Polsce.

 

Więcej…

 
HiFiMAN HM-601LE Limitowana edycja audiofilskiego od...
Aktualność
+ 17
+ 0
czwartek, 23 stycznia 2014

HiFiMAN, producent, który zapoczątkował globalny trend produkcji wysokiej klasy odtwarzaczy przenośnych wprowadza na polski rynek limitowaną serię swojego najpopularniejszego urządzenia – legendarnego ze względu na swoje brzmienie i wygląd modelu HM-601.

 

Więcej…

 
Odtwarzacz przenośny FiiO X5
Aktualność
+ 18
+ 1
wtorek, 14 stycznia 2014

Kolejna interesująca pozycja na tegorocznych targach CES to przenośny odtwarzacz od FiiO. Sprzęt, prócz standardowych elementów charakterystycznych dla tego typu urządzeń, posiada także wysokiej jakości przetwornik USB DAC, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie go jako zewnętrznej karty audio do komputera.

 

Więcej…

 
Astell&Kern AK240
Aktualność
+ 19
+ 0
czwartek, 09 stycznia 2014

Tegoroczne targi elektroniki użytkowej CES, odbywające się w Las Vegas spodziewanie przyniosły wiele nowinek technologicznych i nowości sprzętowych. Jedną z nich jest odtwarzacz przenośny AK240 ze stajni koreańskiego producenta iRiver, właściciela marki Astell&Kern. To nowy produkt flagowy firmy z półki klasy audiofilskiej.

 

Więcej…

 
Astell&Kern AK120
Aktualność
+ 27
+ 1
środa, 17 lipca 2013

Koreański Iriver wprowadza do sprzedaży absolutnie topowy przenośny odtwarzacz plików cyfrowych - Astell&Kern AK120. Nowy produkt został wyposażony w jeden z najlepszych przetworników DAC na rynku: Wolfson WM8740.

 

Więcej…

 


Strona 6 z 6