Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.
HiFiMAN HM-650 - unboxing i wideorecenzja RMS.pl
Aktualność
+ 1
+ 0
poniedziałek, 11 lipca 2016

Do końca lipca w sklep.RMS.pl trwa promocja na jeden z audiofilskich przenośnych odtwarzaczy plików firmy HiFiMAN, model HM-650, sprzedawany z kartą wzmacniacza Power. Z tej okazji przygotowaliśmy autorski materiał filmowy, gdzie dokładnie opisujemy produkt – od rozpakowania go, przez obsługę i dokładną specyfikację techniczną, aż do charakterystyki brzmieniowej. Jest to solidne źródło informacji, które powinno zainteresować każdego, kto zastanawia się nad zakupem urządzenia. Zapraszamy!

Więcej…

 
Astell&Kern AK70
Aktualność
+ 2
+ 0
piątek, 01 lipca 2016

Niespełna dwa miesiące temu, na monachijskich High End Show Astell&Kern zaprezentował nowy model przenośnego odtwarzacza plików, AK300. Produkt miał być skierowany do mniej zamożnych klientów i kosztować „jedynie” 4500zł. Wygląda na to, że AK300 był jedynie pierwszym krokiem w tym kierunku. Firma informuje o kolejnej nowości, modelu A70.

Więcej…

 
Astell&Kern AK300, AK Record, Grafen Cable
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 12 maja 2016

Na monachijskich High End Show Astell&Kern zaprezentował trzy nowe produkty. Choć w dalszym ciągu są to akcesoria z wysokiej półki, to ten jeden z bardziej luksusowych producentów sprzętu audio wydaje się celować również w mniej zamożnego klienta. „Mniej” jednak w tym wypadku niewiele zamożności ujmuje.

Więcej…

 
HiFiMAN HM802u oraz HM901u / HM901s - Nowe topowe pl...
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 09 grudnia 2015

HiFiMAN, pierwszy na świecie producent przenośnych audiofilskich odtwarzaczy plików wprowadza do sprzedaży nowe wersje dwóch topowych modeli: HM802 oraz HM901.

  • HM802u – przenośny odtwarzacz plików klasy pre hi-end oparty o dwie kości Wolfson WM8740
  • HM901u – przenośny odtwarzacz plików klasy hi-end, oparty o dwie kości ES9018 Sabre
  • HM901s – przenośny odtwarzacz plików klasy top hi-end, oparty o dwie kości ES9018 Sabre z przebudowaną sekcją analogową i cyfrową, a także zupełnie nowym procesorem operacyjnym
Więcej…

 
Fiio X7 - promocyjna przedsprzedaż w sklep.RMS.pl!
Aktualność
+ 7
+ 0
wtorek, 24 listopada 2015

Fiio X7 to najnowszy odtwarzacz chińskiego producenta będący, w porównaniu ze swoimi poprzednikami i obecnymi konkurentami, ogromnym krokiem naprzód w technologii odtwarzaczy przenośnych. Zmiany widać na pierwszy rzut oka. Nowy X7 przypomina w dużej mierze smartfon. Ekran dotykowy, procesor quad-core i, w szczególności, system Android Kitkat to coś, czego do tej pory nie spotykaliśmy na rynku przenośnych DAPów. W sklep.RMS.pl do końca listopada odtwarzacz dostępny jest w wyjątkowo korzystnej cenie.

Więcej…

 
Astell&Kern AK380
Aktualność
+ 4
+ 0
poniedziałek, 20 lipca 2015

Producent audiofilskich odtwarzaczy przenośnych Astell&Kern ogłasza wprowadzenie do sprzedaży nowego flagowca - odtwarzacza, przy którym słowa "wypakowany po brzegi najnowszymi technologiami" brzmią jakby... Skromnie. AK380 to najprawdopodobniej najdroższe 218g na współczesnym rynku audio.

Więcej…

 


Strona 2 z 6