Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Kino Domowe Odtwarzacze sieciowe HDD
Popcorn Hour S-300
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 09 lutego 2012

Ledwo pojawił się w Polsce Popcorn A-300, zaś zniecierpliwieni Klienci oczekują na C-300, a już Syabas Technology zapowiedział kolejną trzysetkę spod znaku S. S300 został wyposażony w procesor Sigma Design SMP8671, wyjścia HDMI, VGA oraz wyjście analogowe stereo. Skromnie prezentuje się pamięć na pokładzie urządzenia - raptem 4GB. Ponadto producent udostępnia dwa wejścia USB oraz port ethernet LAN. Cena? 250 euro na terenie UE.

 

Specyfikacja i cena Popcorn Hour S-300


 
Xtreamer Sidewinder 2 - kombajn multiformatowy
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 13 września 2011
Już niedługo w Polsce pojawi się nowe wydanie Xtreamera - Sidewinder 2. Z ciekawszych funkcji posiada odtwarzanie obrazów ISO Blu-ray oraz DVD, obsługę plików mkv oraz formatu H264 (mp4). Pomimo niewielkich wymiarów pomieści w sobie jeden dysk 2.5 cala o pojemności do 1 terabajta. Już w standardzie posiada wbudowaną kartę Wi-Fi oraz złącze ethernet. Obsługuje przy tym UPnP, FTP oraz Samby. Poradzi sobie z radiami internetowymi, w razie potrzeby automatycznie zgra album CD lub DVD na dysk twardy. No i co najlepsze - obsługuje polskie napisy w większości możliwych formatów.

 
Pioneer N-30 - nowy odtwarzacz sieciowy.
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 12 września 2011
Pioneer wybiera się na wojnę z Cambridge Audio, zaś pierwszy atak odbył się na niemieckiej ziemi. Japończycy ogłosili w trakcie IFA 2011, że wprowadzają do sprzedaży N-30 cenowego bliźniaka Cambridge Audio NP-30. W stosunku do NP30 klient otrzyma lepszy przetwornik DAC - zdolny do pracy w trybie 32-bity/192 kHz oraz bliźniaczą funkcjonalność.

 
Cocktail Audio X10 - zripuj CD-Audio do FLAC
Aktualność
+ 0
+ 1
piątek, 15 lipca 2011
Cocktail Audio X10 to hybryda odtwarzacza sieciowego, strumieniowego, płyt CD oraz wzmacniacza. Odtwarzacz radzi sobie z większością plików audio - zarówno tych skompresowanych jak i nieskompresowanych. Ponadto jego oprogramowanie pozwala na budowanie muzycznej bazy danych poprzez zgrywanie muzyki z płyt CD oraz winyli (po podłączeniu gramofonu) a także konwersje do formatów: MP3, OGG, FLAC lub WAV. Kolejna cecha X10 to pełne usieciowienie. Cocktail jest w stanie pracować z jednej strony jako serwer danych (z podłączonym dyskiem 3.5 cala), a z drugiej potrafi sam korzystać z udostępnionych zasobów sieciowych.Bez problemu radzi sobie także z obsługą radia internetowego.

 
Denon DNP-720AE - bliźniak NA7004?
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 04 lipca 2011
DNP-720AE to multiformatowy odtwarzacz sieciowy. Jest zdolny do korzystania z usług takich jak: radio internetowe, Last.fm, Napster czy Flickr. Z drugiej strony radzi sobie z różnorodnymi nośnikami osobistymi, takimi jak produkty Apple (przez AirPlay) lub systemy PC (przez ethernet lub DLNA 1.5), a także z nośnikami masowymi (przez USB). Do kompletu dostajemy tuner AM/FM. Przewidywana cena kształtuje się w granicach 500 euro.

 
Google Music - muzyka z chmury
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 18 maja 2011
Google otwiera kolejną usługę opartą na podobnym pomyśle do zastosowanego już przez Amazon. Będzie to zdalny dysk na serwerze, który oferuje przestrzeń na muzykę w różnych formatach, a następnie umożliwia odsłuchiwanie je w streamingu internetowym na dowolnym urządzeniu. Z serwisu nie będą mogli skorzystać użytkownicy Apple, gdyż nie wspiera on technologii flash, z której Google skorzystało przy projektowaniu muzycznej chmury

 


Strona 3 z 4