Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Kino Domowe Odtwarzacze sieciowe HDD
Funkcje sieciowe - nowy standard audio-video
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 11 lutego 2011
In-Stat, jeden z największych instytutów badawczych na świecie opublikował szacunki dotyczące ilości domowych urządzeń elektronicznych z dostępem do funkcji sieciowych, takich jak Netflix, Amazon, Pandora czy YouTube. Instytu przewiduje, że w 2014 roku około 70% wszystkich sprzedawanych odbiorników telewizyjnych będzie posiadało możliwość podłączenia do sieci, co da liczbę blisko 230 mln urządzeń zdolnych do współpracy z internetem.

 
Marantz NA7004 w Polsce
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 18 listopada 2010
W ubiegłym tygodniu zadebiutował w Polsce długo wyczekiwany odtwarzacz sieciowy hi-fi od Marantza. Producent wyposażył NA7004 w przetworniki cyfrowo-analogowe CS4398 - te same, które zastosowano w serii referencyjnej SA-Ki Pearl Lite. Dodatkowo Na7004 posiada port USB B z DAC dla muzyki z iPoda/iPhone'a lub PC. Nowy odtwarzacz jest zgodny ze standardem DLNA 1.5, a także poradzi sobie z plikami 24bitowym w formacie FLAC.

 
Cambridge Audio NP30 - nowy odtwarzacz sieciowy Hi-F...
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 06 maja 2010
Korzystając z okazji targów w Monachium firma Cambridge Audio zaprezentowała nowy element domowego Hi-Fi. NP30 to kolejna zapowiedź nadchodzącego przełomu na rynku Hi-Fi, który spodziewa się wymiany 16 bitowych źródeł CD na 24 bitowe odtwarzacze sieciowe. Nowy Cambridge poradzi sobie z muzyką ze streamingu internetowego oraz szeregiem komputerowych plików muzycznych - MP3, AAC, 24bit WAV, PCM oraz FLAC. Wraz z wprowadzeniem na rynek NP30 Cambridge zapowiedział otwarcie UuVol - nowego serwisu online, który umożliwi łatwy dostęp do ok 15.000 stacji radiowych, podcastów oraz streamingu multimediów.

 


Strona 4 z 4