Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Aktualności
Definitive Technology Sound Cylinder
Aktualność
+ 22
+ 0
czwartek, 17 kwietnia 2014

Definitive Technology, największy producent kolumn klasy premium w USA wprowadza do Polski i Europy pierwsze urządzenie przenośne Sound Cylinder, a tym samym ogłasza wejście do dynamiczne rosnącego segmentu portable audio (przenośnego audio).

 

Więcej…

 
Denon DA-300USB
Aktualność
+ 16
+ 0
środa, 22 stycznia 2014

Denon debiutuje na rynku przetworników DAC. W lutym wprowadza do sprzedaży urządzenie o symbolu DA-300USB, który będzie połączeniem DAC'a ze wzmacniaczem słuchawkowym. Sprzęt będzie uzbrojony w układ Advanced AL32 Processing oraz technologię przetwarzania cyfrowego sygnału audio na analogowy o wysokiej jakości 32bitów i 192kHz.

 

Więcej…

 
Beyerdynamic A200p
Aktualność
+ 17
+ 0
poniedziałek, 20 stycznia 2014

Tor sygnału audio jest tak wydajny jak jego najsłabsze ogniwo. Odnosi się to również do słuchawek przenośnych używanych z smarfonami czy tabletami, w których wyjścia audio często nie spełniają prawdziwych norm hi-fi. Inżynierowie niemieckiego Beyerdynamic, zdając sobie z tego sprawę, stworzyli produkt, który ma sprawić, że muzyka płynąca z urządzeń mobilnych będzie dźwiękiem najwyższej jakości. Tym produktem jest nowy przetwornik DAC A200p.

 

Więcej…

 
Asus Xonar Essence STU 3
Aktualność
+ 13
+ 0
wtorek, 26 listopada 2013

Asus - tajwański potentat specjalizujący się w dziedzinie sprzętu komputerowego już jakiś czas temu postanowił zdobyć część rynku audio wprowadzając do sprzedaży przetworniki DAC i zewnętrzne karty muzyczne. Niedawno wypuścił trzecią wersję znanego i uznanego już Xonar'a: Asus Xonar Essence STU III.

 

Więcej…

 
NuForce Icon DAC
Aktualność
+ 20
+ 0
wtorek, 13 sierpnia 2013

Amerykański NuForce, znany z bogatego wyboru elektroniki przeznaczonej do PC-Audio po raz kolejny poszerza swoją ofertę o hybrydę przetwornika cyfrowo-analogowego ze wzmacniaczem słuchawkowym i przedwzmacniaczem stereo.

 

 

Więcej…

 
Asus Xonar Essence STU
Aktualność
+ 23
+ 2
wtorek, 30 lipca 2013

Dalekowschodni Asus, do niedawna znany przede wszystkim z mocnych płyt głównych przenosi swoje doświadczenia związane z montażem elektroniki do świata audio, a konkretnie rzecz ujmując niezwykle dynamicznie rozwijającego się świata PC-Audio.

 

Więcej…

 


Strona 1 z 2