Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

InFocus IN8606HD

Drukuj PDF
+ 17
+ 0

IN8606HD to nowa propozycja projektora do domowego użytku od InFocus. Model może być idealnym rozwiązaniem dla fanów 3D poszukujących projektora do kina domowego FullHD oraz gier video.

 


Z zewnątrz projektor wygląda estetycznie i przyjemnie dla oka. Szczególnie przykuwa uwagę duży otwór projekcyjny, ozdobiony niebieską obwódką. W ścianach bocznych osłon umieszczono dużo szczelin wentylacyjnych pozwalających skutecznie oddać ciepło do otoczenia i znacząco ograniczyć hałas wentylatora. Z tyłu znalazło się sporo złącz, m.in.: dwa gniazda HDMI, VGA, gniazda komponentowe i koaksjalne, a także wejście 2x RCA audio, bowiem IN8606HD posiada dwa głośniki stereo o mocy 10W. To rozwiąże problem, jeżeli akurat nie będziemy mieli dostępu do dodatkowego nagłośnienia. Tutaj trzeba również dodać, że głośniki wspomagane są przez technologię SRS WOW Surround Sound, mająca zapewnić wyższą jakość efektów audio.

W projektorze zastosowano lampę OSRAM UNISHAPE o mocy 230W i jasności 1.500 ANSI lumenów. W połączeniu z obiektywem, nowy InFocus jest w stanie generować obraz o szerokości dwóch metrów z odległości od 280 do 420cm w rozdzielczości Full HD 1080p w formacie 16:9. Kontrast wynosi 10.000:1, co zapewni odpowiednią głębię czerni. Sprzęt oczywiście obsługuje obraz 3D, który odświeżany jest z częstotliwością 144Hz. Na bazie technologii DLP 3D Link oferuje bardzo stabilny obraz. Dodatkowo do dyspozycji oddano złącze 3D Sync, co umożliwi dokładniejsze wyregulowanie okularów 3D, dzięki czemu sygnał RG jest czystszy.
Zastosowano technologie przesyłu obrazu od nVIDIi - nVidia 3DTV Play ready, dzięki której projektor przystosowany jest do wyświetlania treści 3D z komputera. Użyto również najnowszych układów Texas Instruments DLP® Dark Chip 3 oraz techniki 3D Triple Flash, która potraja ilość wyświetlanych klatek w 3D z 48 do 144Hz, co ma dać intensywniejsze doznania obrazu 3D.
Dostosowanie wyświetlanego obrazu do warunków w pomieszczeniu nie powinny stanowić problemu. Do dyspozycji oddano automatyczną kalibrację ISFccc. Możliwa jest także indywidualne dostrojenie podstawowych i drugorzędnych kolorów przez użytkownika. Wbudowana pamięć pozwoli zapamiętać ustawienia.

Podsumowując, nowy InFocus IN8606HD posiada wszystkie niezbędne cechy, aby stać się świetnym elementem domowego kina 3D, a przy tym nie odstrasza ceną, która wynosi 3699PLN.
   Tagi

Tematy pokrewne :

» Rzutnik multimedialny - InFocus IN112 IN114 IN124 IN126

InFocus poszerzył swoją linię swoich rzutników multimedialnych przeznaczonych do zastosowań biznesowych (biurowych). Ich głównym wyróżnikiem jest...

» Nowe projektory InFocus w ofercie RMS.pl

Znana i ceniona firma produkująca projektory wprowadziła nowe produkty uzupełniające dwie znakomite serie produktów In2100 i In3100 przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców....

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież