Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Przetworniki DAC
iFi Audio SPDIF iPurifier
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 26 września 2016

Do sprzedaży trafiła kolejna nowość od iFi Audio. Firma konsekwentnie rozwija swoją specjalizację, jaką stało się oczyszczanie sygnałów audio ze zbędnych zakłóceń. Nowy produkt, SPDIF iPurifier, jak sama nazwa wskazuje, poprawia jakość cyfrowych sygnałów, przesyłanych przez złącza koaksjalne i optyczne.

Więcej…

 
PrimeSeat - streaming w jakości DSD
Aktualność
+ 3
+ 0
czwartek, 09 czerwca 2016

W ostatnich tygodniach sporo miejsca poświęciliśmy nowemu formatowi oferującemu dźwięk w wysokiej rozdzielczości, MQA. Wcześniej był czas na Tidala, pierwszą aplikację strumieniującą muzykę wielkich wytwórni w jakości bezstratnej. Tymczasem po drugiej stronie świata po cichu rozwijał się PrimeSeat – japoński serwis, oferujący bezpłatny streaming w jakości... DSD.

Więcej…

 
Arcam irDAC-II
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 14 kwietnia 2016

Brytyjski Arcam właśnie zaprezentował nową wersję udanego przetwornika cyfrowo-analogowego irDAC, który zdobył uznanie nie tylko klientów, ale także prasy, a w szczególności redaktorów What Hi-Fi.

Więcej…

 
Musical Fidelity MX-DAC - test, opinie, recenzja
AktualnośćTest
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 3
+ 0
wtorek, 22 marca 2016

Seria MX Musical Fidelity określana jest jako „mały high-end”. W jej skład wchodzą: wzmacniacz słuchawkowy MX-HPA, przedwzmacniacz gramofonowy MX-VYNL oraz przetwornik cyfrowo-analogowy MX-DAC. Każdy z nich posiada symetryczną konstrukcję, zaś w recenzjach często podkreśla się wyjątkową, jak na swoją cenę, jakość tych urządzeń. Portal The-Ear.net opisał ostatni z wymienionych komponentów. W RMS.pl, jak zwykle, zapraszamy do przeczytania tłumaczenia tekstu.

Więcej…

 
Musical Fidelity MX-DAC - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 8
+ 0
czwartek, 25 lutego 2016

„Musical Fidelity MX-DAC to wielki powrót firmy do wysokiej kondycji konstruktorskiej i brzmieniowej. Brawo, pełna rekomendacja!” Tak mocny wstęp to podsumowanie recenzji jaka pojawiła się w ostatnich dniach na blogu Stereoikolorowo (stereoikolorowo.blogspot.com).

Więcej…

 
Chord Electronics DAVE
Aktualność
+ 4
+ 0
środa, 10 lutego 2016

Na rynek trafia właśnie najnowsze urządzenie audiofilskiej marki Chord Electronics. DAVE to przetwornik C/A z wzmacniaczem słuchawkowym, korzystający z – według producenta – najbardziej zaawansowanych technologicznie układów w historii wszystkich przetworników DAC. Poprzeczkę powieszono więc wysoko.

Więcej…

 


Strona 1 z 9