Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Przetworniki DAC
Musical Fidelity MX-DAC - w pełni zbalansowane 32 b...
Aktualność
+ 10
+ 0
piątek, 08 maja 2015

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Musical Fidelity na Polskę wprowadza do sprzedaży nowy audiofilski przetwornik cyfrowo-analogowy o symbolu MX-DAC. Nowe urządzenie jest zapowiedzią nowej serii MX – następcy linii M1, której produkcja została zakończona ponad rok temu.

Więcej…

 
USB 3.1 - nowa wersja interfejsu
AktualnośćArtykuł
+ 20
+ 0
piątek, 13 marca 2015

Chociaż stowarzyszenie USB Promoter Group zatwierdziło finalną wersję USB 3.1 w połowie 2013 roku, implementacje nowego standardu odbywają się powoli. Najbardziej kluczowe zmiany związane z upowszechnieniem nowej wersji zajdą w tym roku. Microsoft zapowiedział, że Windows 10 już w momencie premiery będzie obsługiwać standard USB 3.1.

Więcej…

 
Onkyo DAC-HA200
Aktualność
+ 17
+ 0
wtorek, 02 września 2014

Onkyo DAC-HA200 to nowa jakość w ofercie firmy. Po raz pierwszy japoński producent wypuścił na rynek przenośny przetwornik D/A i wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy w jednym.

Więcej…

 
Pioneer U-05
Aktualność
+ 16
+ 0
środa, 30 lipca 2014

Japoński gigant elektroniki rozszerza swoją ofertę o nowy produkt. Prawdziwie hi-endowy przetwornik cyfrowo-analogowy produkujący najwyższą jakość dźwięku w połączeniu z fenomenalnym wzmacniaczem słuchawkowym. po polsku oznacza Pioneer U-05.

 

Więcej…

 
ARCAM MiniBLINK
Aktualność
+ 15
+ 0
piątek, 09 maja 2014

Marka ARCAM wypuszcza na rynek urządzenie o nazwie MiniBLINK,  które reklamuje jako "audiofilski przetwornik cyfrowo-analogowy... o niesamowitej jakości brzmienia". Dzięki temu małemu urządzeniu, możemy bezprzewodowo przesyłać muzykę w wysokiej jakości z urządzenia przenośnego do systemu hi-fi - a to wszystko zawdzięczamy wbudowanej łączności audio Bluetooth.

 

Więcej…

 
Cambridge Audio Azur 851D
Aktualność
+ 18
+ 0
piątek, 10 stycznia 2014

Brytyjski Cambridge Audio zaprezentował na tegorocznych targach CES kolejnego członka flagowej linii Azur 851. Jest to przetwornik cyfrowo-analogowy Azur 851 D. Ma to być urządzenie przeznaczone dla ludzi, oczekujących wysokiej, bezkompromisowej jakości konwersji cyfrowo-analogowej.

 

Więcej…

 


Strona 3 z 10