Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Przetworniki DAC
Myryad prezentuje pierwszy przetwornik DAC w ofercie...
Aktualność
+ 12
+ 0
środa, 11 grudnia 2013

Brytyjski producent audiofilskiej elektroniki hi-fi wprowadza na polski rynek przetwornik cyfrowo-analogowy Z20, z nowej serii Mini Z, która charakteryzuje się wyjątkową muzykalnością, bogactwem barw brzmienia oraz kompaktowymi wymiarami – dokładnie o połowę mniejszymi od typowych urządzeń hi-fi.

 

Więcej…

 
Cambridge Audio Minx Xi
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 18
+ 0
piątek, 04 października 2013

Cambridge Audio przygotował konkurencję dla zintegrowanych produktów Denona i Marantza. Minx Xi to znakomicie wyglądająca hybryda wzmacniacza stereo, odtwarzacza strumieniowego i przetwornika DAC.

 

Więcej…

 
NAD D3020 - test, recenzja, opinie
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 19
+ 1
wtorek, 01 października 2013

W amerykańskiej sieci nareszcie pojawiła się jedna z pierwszych recenzji najnowszego urządzenia od NADa - cyfrowego wzmacniacza stereo D3020. Pierwsza recenzja pojawiła się w serwisie Cnet.

 

Więcej…

 
NAD DAC 2
Aktualność
+ 26
+ 0
czwartek, 25 lipca 2013

DAC 2 USB to kolejny z serii nowych produktów NAD-a dedykowanych do PC-Audio. Podobnie jak DAC 1, także DAC 2 składa się z dwóch elementów, nadajnika z gniazdem USB dla komputerów, oraz stacji odbiorczej z przetwornikiem DAC.

 

Więcej…

 
NAD D 1050
Aktualność
+ 25
+ 0
środa, 24 lipca 2013

NAD (New Acoustic Dimension) kontynuuje wprowadzanie do sprzedaży elektroniki skierowanej do miłośników PC-Audio. Po wzmacniaczu D3020 przyszła kolej na wolnostojący USB DAC D1050.

 

Więcej…

 
Ranking (test) przetworników C/A DAC: LKS Audio MH-...
AktualnośćTest
+ 0
+ 0
środa, 08 maja 2013

Dzisiejsze porówanie dedykujemy osobom zainteresowanym tematem przetworników DAC. Porównujemy do siebie kolumny, wzmacniacze, ale mało kto mierzy się z tematem porównywania DACów. Czyżby ten sam przedział cenowy nie wnosił żadnych różnic? Nic bardziej mylnego. Każdy, kto kiedykolwiek korzystał z przetworników C/A wie, jak bardzo potrafią wpłynąć na brzmienie. Ten wpływ opiszemy w poniższym teście kilku bardzo ciekawych urządzeń.

Więcej…

 


Strona 4 z 9