Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Przetworniki DAC
Musical Fidelity MX-DAC - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 1
+ 0
czwartek, 28 stycznia 2016

W najnowszym cyfrowym wydaniu magazynu Hi-Fi Choice pojawiła się recenzja brytyjskiego przetwornika C/A ze stajni Musical Fidelity. Jak wypadła? MX-DAC otrzymał znak jakości „Najlepszy zakup według Hi-Fi Choice”. Po więcej informacji zapraszamy do artykułu.

Więcej…

 
Arcam MusicBOOST
Aktualność
+ 4
+ 0
środa, 30 grudnia 2015

Brytyjski Arcam znany jest z dość szerokiej gamy produktowej. Oprócz hi-endowych końcówek mocy i kilkunastokilogramowych procesorów kina domowego firma produkuje również kompaktowe przetworniki C/A. Do tej pory nie było jednak w ofercie czegoś aż tak kompaktowego. Arcam ogłosił wprowadzenie do sprzedaży przetwornika C/A z wzmacniaczem słuchawkowym dedykowanym dla iPhone 6.

Więcej…

 
Ranking (test) przetworników C/A DAC
AktualnośćTest
+ 9
+ 0
wtorek, 15 września 2015

Dzisiejsze porówanie dedykujemy osobom zainteresowanym tematem przetworników DAC. Porównujemy do siebie kolumny, wzmacniacze, ale mało kto mierzy się z tematem porównywania DACów. Czyżby ten sam przedział cenowy nie wnosił żadnych różnic? Nic bardziej mylnego. Każdy, kto kiedykolwiek korzystał z przetworników C/A wie, jak bardzo potrafią wpłynąć na brzmienie. Ten wpływ opiszemy w poniższym teście kilku bardzo ciekawych urządzeń.

Więcej…

 
Musical Fidelity V90 DAC i LPS w czerni
Aktualność
+ 4
+ 0
piątek, 17 lipca 2015

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Musical Fidelity na Polskę wprowadza do sprzedaży nowe wersje kolorystyczne urządzeń z serii V90:

- przedwzmacniacz gramofonowy: V90 LPS w wersji czarnej

- przetwornik cyfrowo-analogowy: V90 DAC w wersji czarnej

Więcej…

 
Musical Fidelity MX-DAC - w pełni zbalansowane 32 b...
Aktualność
+ 10
+ 0
piątek, 08 maja 2015

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Musical Fidelity na Polskę wprowadza do sprzedaży nowy audiofilski przetwornik cyfrowo-analogowy o symbolu MX-DAC. Nowe urządzenie jest zapowiedzią nowej serii MX – następcy linii M1, której produkcja została zakończona ponad rok temu.

Więcej…

 
USB 3.1 - nowa wersja interfejsu
AktualnośćArtykuł
+ 20
+ 0
piątek, 13 marca 2015

Chociaż stowarzyszenie USB Promoter Group zatwierdziło finalną wersję USB 3.1 w połowie 2013 roku, implementacje nowego standardu odbywają się powoli. Najbardziej kluczowe zmiany związane z upowszechnieniem nowej wersji zajdą w tym roku. Microsoft zapowiedział, że Windows 10 już w momencie premiery będzie obsługiwać standard USB 3.1.

Więcej…

 


Strona 2 z 9