Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
MEE Audio M9 Classic i M9B - tanie, dobrze grające ...
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 20 stycznia 2017

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel MEE Audio w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży dwóch modelów słuchawek z serii M9

Więcej…

 
JBL Inspire 500
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 13 stycznia 2017

JBL zna noworoczne postanowienia użytkowników i wraz ze styczniem wprowadza do swojej oferty kolejne słuchawki sportowe – tym razem bezprzewodowe, dokanałowe Inspire 500 typu neckband.

Więcej…

 
Oppo HA-2SE
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 02 stycznia 2017

Oppo udoskonala znany i lubiany model przenośnego odtwarzacza HA-2. Nowość z dodanym do symbolu sufiksem SE, chociaż z zewnątrz nie różni się niczym od poprzednika, jest dowodem na to, że nie należy oceniać książki - jak również wzmacniacza - po okładce.

Więcej…

 
JBL Under Armour Wireless 1.5
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 28 grudnia 2016

JBL odświeża bezprzewodowe słuchawki, które powstały we współpracy ze sportową marką Under Armour i prezentuje użytkownikom nowy model 1.5 o ulepszonej konstrukcji.

Więcej…

 
Beyerdynamic Byron, Byron BT i Byron BTA
Aktualność
+ 1
+ 0
wtorek, 27 grudnia 2016

W ofercie niemieckiego producenta sprzętu audio Beyerdynamic znajduje się coraz więcej słuchawek dedykowanych urządzeniom przenośnym. Jednymi z nich są dokanałowe modele Byron, dostępne w klasycznej wersji przewodowej oraz bezprzewodowej z Bluetooth.

Więcej…

 
Denon AH-D7200
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 21 grudnia 2016

AH-D7200 to nowa propozycja audiofilskich słuchawek od firmy Denon, które wyróżniać się mają nie tylko ekskluzywnym wyglądem i wykonaniem, ale też wysokiej klasy jakością brzmienia.

Więcej…

 


Strona 3 z 76