Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Nowa seria produktów od Porsche i KEF
Aktualność
+ 2
+ 1
piątek, 07 października 2016

Studia designerskie nie od dziś łączą specjalistów z bardzo różnych branż. W projektowaniu serii Definitive Technology BP9000 brał udział Michael DiTullo, który wcześniej pracował w Nike. Tym razem mamy do czynienia ze współpracą brytyjskiego KEF-a oraz Porsche, w wyniku której powstały trzy produkty: bezprzewodowy głośnik Bluetooth oraz dwie pary słuchawek.

Więcej…

 
Beyerdynamic Amiron Home
Aktualność
+ 2
+ 1
poniedziałek, 03 października 2016

Niemiecki Beyerdynamic zapowiedział wprowadzenie na rynek kolejnych słuchawek z klasy high-end. Nowy model nosi nazwę Amiron Home i będzie kolejnym następcą modelu T90.

Więcej…

 
McIntosh MHA150
Aktualność
+ 1
+ 0
czwartek, 29 września 2016

McIntosh wprowadził do oferty drugi w historii marki wzmacniacz słuchawkowy. Model MHA150, podobnie jak HiFiMAN EF100, jest urządzeniem hybrydowym. Oprócz sekcji wzmocnienia przeznaczonej dla słuchawek produkt wyposażony jest w końcówkę mocy stereo, dla niewielkich kolumn podstawkowych.

Więcej…

 
JBL Reflect Contour
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 28 września 2016

JBL, nie bacząc na coraz zimniejszą aurę, wprowadza do oferty kolejne słuchawki sportowe. Model Contour rozszerza serię Reflect, której znakiem rozpoznawczym są odblaskowe przewody. Widocznie nowy produkt, podobnie jak najtwardsi zawodnicy, niepogody się nie boi.

Więcej…

 
HiFiMAN SuperMini - 70 gram, 8.5 milimetra i nieprze...
Aktualność
+ 2
+ 1
piątek, 23 września 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce, wprowadza na krajowy rynek produkt, który wyznacza nowe standardy w kategorii przenośnych odtwarzaczy audiofilskich. Najdłuższy czas pracy na baterii, moc 0.3W przy 32 ohmach, obsługa DSD, waga 70 gram grubość 8.5 milimetra to kombinacja parametrów, jakich światowy rynek audiofilskich odtwarzaczy przenośnych jeszcze nie widział.

Więcej…

 
Polk Audio Striker Pro Contract Edition
Aktualność
+ 3
+ 2
środa, 21 września 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marki Polk Audio, która jest największym udziałowcem amerykańskiego rynku kolumn hi-fi, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowego produktu – słuchawek Striker Pro w wersji Contract Edition.

Więcej…

 


Strona 6 z 75