Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
FiiO X1 II
Aktualność
+ 5
+ 0
piątek, 21 października 2016

Marka FiiO wykonuje kolejny krok na rynku przenośnych odtwarzaczy muzycznych, kusząc bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Producent nie poprzestaje na laurach, dlatego przedstawia klientom nową, odświeżoną wersję X1 – X1 II.

Więcej…

 
Pioneer XDP-300R
Aktualność
+ 5
+ 0
poniedziałek, 17 października 2016

Pioneer ogłosił premierę nowego, przenośnego odtwarzacza plików high-res XDP-300R, będącego następcą modelu XDP-100R. Pozwala on na odtwarzanie plików high-res DSD/FLAC/WAV/MQA i wyróżnia się dwoma przetwornikami C/A.

Więcej…

 
Astell&Kern XB10
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 13 października 2016

Astell&Kern poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży nowego urządzenia. Producent znany z audiofilskich słuchawek i odtwarzaczy przenośnych pozostaje w słuchawkowej orbicie, jednak XB10 będzie stanowić pewne novum w jego ofercie. To wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem C/A odbierający sygnał przez najnowszy standard technologii Bluetooth.

Więcej…

 
Nowa seria produktów od Porsche i KEF
Aktualność
+ 2
+ 1
piątek, 07 października 2016

Studia designerskie nie od dziś łączą specjalistów z bardzo różnych branż. W projektowaniu serii Definitive Technology BP9000 brał udział Michael DiTullo, który wcześniej pracował w Nike. Tym razem mamy do czynienia ze współpracą brytyjskiego KEF-a oraz Porsche, w wyniku której powstały trzy produkty: bezprzewodowy głośnik Bluetooth oraz dwie pary słuchawek.

Więcej…

 
Beyerdynamic Amiron Home
Aktualność
+ 2
+ 1
poniedziałek, 03 października 2016

Niemiecki Beyerdynamic zapowiedział wprowadzenie na rynek kolejnych słuchawek z klasy high-end. Nowy model nosi nazwę Amiron Home i będzie kolejnym następcą modelu T90.

Więcej…

 
McIntosh MHA150
Aktualność
+ 1
+ 0
czwartek, 29 września 2016

McIntosh wprowadził do oferty drugi w historii marki wzmacniacz słuchawkowy. Model MHA150, podobnie jak HiFiMAN EF100, jest urządzeniem hybrydowym. Oprócz sekcji wzmocnienia przeznaczonej dla słuchawek produkt wyposażony jest w końcówkę mocy stereo, dla niewielkich kolumn podstawkowych.

Więcej…

 


Strona 6 z 76