Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
JBL Reflect Contour
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 28 września 2016

JBL, nie bacząc na coraz zimniejszą aurę, wprowadza do oferty kolejne słuchawki sportowe. Model Contour rozszerza serię Reflect, której znakiem rozpoznawczym są odblaskowe przewody. Widocznie nowy produkt, podobnie jak najtwardsi zawodnicy, niepogody się nie boi.

Więcej…

 
HiFiMAN SuperMini - 70 gram, 8.5 milimetra i nieprze...
Aktualność
+ 2
+ 1
piątek, 23 września 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce, wprowadza na krajowy rynek produkt, który wyznacza nowe standardy w kategorii przenośnych odtwarzaczy audiofilskich. Najdłuższy czas pracy na baterii, moc 0.3W przy 32 ohmach, obsługa DSD, waga 70 gram grubość 8.5 milimetra to kombinacja parametrów, jakich światowy rynek audiofilskich odtwarzaczy przenośnych jeszcze nie widział.

Więcej…

 
Polk Audio Striker Pro Contract Edition
Aktualność
+ 3
+ 2
środa, 21 września 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marki Polk Audio, która jest największym udziałowcem amerykańskiego rynku kolumn hi-fi, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowego produktu – słuchawek Striker Pro w wersji Contract Edition.

Więcej…

 
Sennheiser HD 599, HD 579, HD 569. HD 559
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 19 września 2016

Podczas tegorocznych targów IFA Sennheiser zaprezentował aż jedenaście nowych modeli słuchawek. Były wśród nich m.in. opisywane przez nas przed kilkoma tygodniami Sennheiser PXC 550 Wireless – luksusowe słuchawki bezprzewodowe. Nas dziś interesują cztery konstrukcje, które stanowią rozwinięcie i odświeżenie serii HD 500: HD 559, HD 569, HD 579 i HD 599.

Więcej…

 
Audeze iSINE - planarne słuchawki dokanałowe
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 09 września 2016

Audeze ogłosiło wprowadzenie do sprzedaży pierwszych w historii dokanałowych słuchawek planarnych, które rozszerzą serię SINE. Modele iSINE 10 oraz iSINE 20, według zapewnień producenta, mają ustanowić nową jakość brzmienia, dystansując modele obecnie dostępne na rynku. Po udostępnionych zdjęciach możemy mówić o nowej jakości wzornictwa, które w segmencie słuchawek dokanałowych jest bardzo odważne.

Więcej…

 
Sennheiser GSP 300
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 24 sierpnia 2016

Nie tylko high-endem branża audio stoi, nie tylko nawet hi-fi. Jest w niej miejsce dla produktów, które nie mają kusić znakomitą jakością dźwięku w muzyce, zaś dla ich użytkowników chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. Mowa o słuchawkach z mikrofonem, przeznaczonych dla graczy. Okazją do wspomnienia o nich jest wypuszczenie na rynek nowego produktu Sennheisera, GSP 300.

Więcej…

 


Strona 7 z 76