Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Sennheiser HD 599, HD 579, HD 569. HD 559
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 19 września 2016

Podczas tegorocznych targów IFA Sennheiser zaprezentował aż jedenaście nowych modeli słuchawek. Były wśród nich m.in. opisywane przez nas przed kilkoma tygodniami Sennheiser PXC 550 Wireless – luksusowe słuchawki bezprzewodowe. Nas dziś interesują cztery konstrukcje, które stanowią rozwinięcie i odświeżenie serii HD 500: HD 559, HD 569, HD 579 i HD 599.

Więcej…

 
Audeze iSINE - planarne słuchawki dokanałowe
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 09 września 2016

Audeze ogłosiło wprowadzenie do sprzedaży pierwszych w historii dokanałowych słuchawek planarnych, które rozszerzą serię SINE. Modele iSINE 10 oraz iSINE 20, według zapewnień producenta, mają ustanowić nową jakość brzmienia, dystansując modele obecnie dostępne na rynku. Po udostępnionych zdjęciach możemy mówić o nowej jakości wzornictwa, które w segmencie słuchawek dokanałowych jest bardzo odważne.

Więcej…

 
Sennheiser GSP 300
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 24 sierpnia 2016

Nie tylko high-endem branża audio stoi, nie tylko nawet hi-fi. Jest w niej miejsce dla produktów, które nie mają kusić znakomitą jakością dźwięku w muzyce, zaś dla ich użytkowników chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. Mowa o słuchawkach z mikrofonem, przeznaczonych dla graczy. Okazją do wspomnienia o nich jest wypuszczenie na rynek nowego produktu Sennheisera, GSP 300.

Więcej…

 
Boom na rynku słuchawek bezprzewodowych
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 18 sierpnia 2016

Raport amerykańskiej agencji badawczej NPD na temat sprzedaży słuchawek w USA dostarczył zaskakujących wniosków. Po raz pierwszy w historii sprzedanych zostało więcej słuchawek bezprzewodowych Bluetooth, niż „standardowych”, przewodowych modeli.

Więcej…

 
Audeze SINE
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 08 sierpnia 2016

Audeze wprowadziło na rynek kolejne słuchawki. Można sądzić, że amerykańska firma idzie tropem HiFiMANa i Sennheisera, celując w zamożnych użytkowników smartfonów i innych urządzeń przenośnych. Po modelach HiFiMAN HE-400S oraz Edition X nowe Audeze SINE są kolejnymi słuchawkami planarnymi, przeznaczonymi do zastosowań przenośnych.

Więcej…

 
Beyerdynamic DT 1990 PRO
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 01 sierpnia 2016

Niemiecki Beyerdynamic zapowiada koleje słuchawki studyjne. Model DT 1990 PRO będzie znajdować się na szczycie oferty, charakteryzując się wysoką klasą wykonania oraz bardzo korzystnymi parametrami technicznymi.

Więcej…

 


Strona 7 z 75