Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
CES 2010: Monster zapowiada dokanałowe słuchawki S...
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 19 stycznia 2010
Korzystając z uwagi mediów poświęconych targom CES 2010 Monster ogłosił nawiązanie współpracy z kolejnym po Dr Dre i Lady GaGa muzykiem światowego formatu. Nowe high-end'owe słuchawki douszne zostały nazwane Diddy Beats. Materiały użyte do budowy słuchawek to najlepszej klasy aluminium, skóra i lakier. Cena detaliczna na rynek USA to 179.99 USD.

 
Shure SE425
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 14 stycznia 2010
Nowe dokanałowe słuchawki SE425 zaprezentowane na targach CES zastępują niezwykle udaną linię SE420. Zmiany w stosunku do poprzedniczek dotyczą zastosowanych przewodów na lepsze jakościowo oraz nowej funkcjonalności, mianowicie konstrukcja SE425 pozwala na odłączenie słuchawek od przewodów. Rozwiązanie to ma znacząco obniżyć awaryjność nowego modelu. Odpowiednie wymodelowanie słuchawek oraz umiejscowienie wtyków wyjściowych pozwala znacząco podnosi wygodę użytkowania.

 
Nowa zapowiedź od Audio-Technica
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 08 stycznia 2010
ATH-ANC1 QuietPoint to najnowszy wypust lekkich, przenośnych słuchawek, w których jak obiecuje producent, redukcja zewnętrznego hałasu sięga 85% ! Jest to możliwe dzięki aktywnej technologii wygłuszającej z ang ANC (Active-Noise Cancelling), której moduł znajduje się na przewodzie transmisyjnym, tak aby maksymalnie obniżyć masę obciążającą głowę. Słuchawki mogą pracować w trybie aktywnego wygłuszania, kiedy to wymagają źródła zasilania (bateria AAA) lub w trybie pasywnym. ANC pozwala słuchaczowi skupić się na muzycznych doznaniach akustycznych, które jak obiecuje Audio-Technica, należą do wyjątkowo naturalnych w tej klasie produktów.

 
Nowa seria studyjnych słuchawek nausznych Shure!
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 09 września 2009
Wprowadziliśmy do oferty nową serie słuchawek nausznych przeznaczonych głównie do zastosowań studyjnych jako monitory, sprawdzają się również znakomicie z domowym sprzętem Hi-Fi. Zamknięta konstrukcja zapewnia świetną izolację od zewnętrznych hałasów. >

 
Nowa linia słuchawek od Sennheisera!
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 10 lipca 2009
Sennheiser wypuścił na rynek nową serie słuchawek. Przeznaczone są zarówno do urządzeń przenośnych typu iPod, iPhone lub odtwarzaczy mp3 jak i do domowych urządzeń Hi-Fi. Nowa linia słuchawek charakteryzuje się ciekawym, nowoczesnym wzornictwem. Znakomicie sprawdzają się z muzyką elektroniczną zapewniając potężny i dynamiczny bas.

 
Q-Sound - słuchawki zasilane energią słoneczną
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 17 czerwca 2009
Rumuński projektant Shepeleff Stephen zbudował słuchawki Q-SOUND. Nie wiemy czy swoją pomysłowość zawdzięcza natchnieniu lub inteligentnym podejściu profesorów z Transylwańskiego Universtetu Brasovskiego.
Koncept został wymyślony po to by przezwyciężyć problem wiecznie ładowanych słuchawek Bluetooth. Specjalne sylikonowe baterie słoneczne nie ulegną zniszczeniu podczas dopasowywania i zakładania. Będzie można używać ich razem z odtwarzaczami mp3 i innych player‘ów, które posiadają opcję bluetooth.
Słuchawki posiadają dwie baterie akumulatorowe o mocy 800mAh i operującej przy 1.2V, 3.5mm Jack i skórkowe gąbeczki. W pełni naładowany zestaw może działać przez 40godzin, a 1 godzina ładowania wystarcza na 2.67godz. pracy przy maksymalnej głośności.

 


Strona 74 z 76