Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Nowe seria słuchawek AKG!
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 19 grudnia 2008
AKG wprowadziło do oferty nową serie słuchawek przenośnych w skład której wchodzą: douszne, kanałowe oraz nauszne. W naszym sklepie posiadamy w ciągłej sprzedaży wszystkie modele z nowej serii we wszystkich możliwych wariantach kolorystycznych. To co wyróżnia je wśród starszych modeli to nowoczesny design w niespotykanych dotąd kolorach oraz wysoka jakość wykonania i dźwieku.

 
Słuchawki Samson w naszej ofercie
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 30 lipca 2008
Posiadamy już w sprzedaży słuchawki renomowanej firmy Samson która może się pochwalić prawie 30-letnim doświadczeniem w branży audio oraz siecią dystrybucji w blisko 106 krajach świata. Zapraszamy do zakupów!

 
Hi-endowe oraz profesjonalne słuchawki kanałowe Sh...
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 21 lipca 2008
Z przyjemnością informujemy, że prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości słuchawek kanałowych dla osób, które chcą wzbogacić brzmienie swojego przenośnego odtwarzacza. W ofercie posiadamy także słuchawki profesjonalne dla muzyków, służące do monitorowania gry przy dużym hałasie. Wszystkie słuchawki firmy Shure w zaskakującym stopniu izolują hałasy i szumy z zewnątrz, dzięki czemu cieszą się uznaniem na całym świecie.

 


Strona 74 z 74