Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Nowa seria studyjnych słuchawek nausznych Shure!
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 09 września 2009
Wprowadziliśmy do oferty nową serie słuchawek nausznych przeznaczonych głównie do zastosowań studyjnych jako monitory, sprawdzają się również znakomicie z domowym sprzętem Hi-Fi. Zamknięta konstrukcja zapewnia świetną izolację od zewnętrznych hałasów. >

 
Nowa linia słuchawek od Sennheisera!
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 10 lipca 2009
Sennheiser wypuścił na rynek nową serie słuchawek. Przeznaczone są zarówno do urządzeń przenośnych typu iPod, iPhone lub odtwarzaczy mp3 jak i do domowych urządzeń Hi-Fi. Nowa linia słuchawek charakteryzuje się ciekawym, nowoczesnym wzornictwem. Znakomicie sprawdzają się z muzyką elektroniczną zapewniając potężny i dynamiczny bas.

 
Q-Sound - słuchawki zasilane energią słoneczną
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 17 czerwca 2009
Rumuński projektant Shepeleff Stephen zbudował słuchawki Q-SOUND. Nie wiemy czy swoją pomysłowość zawdzięcza natchnieniu lub inteligentnym podejściu profesorów z Transylwańskiego Universtetu Brasovskiego.
Koncept został wymyślony po to by przezwyciężyć problem wiecznie ładowanych słuchawek Bluetooth. Specjalne sylikonowe baterie słoneczne nie ulegną zniszczeniu podczas dopasowywania i zakładania. Będzie można używać ich razem z odtwarzaczami mp3 i innych player‘ów, które posiadają opcję bluetooth.
Słuchawki posiadają dwie baterie akumulatorowe o mocy 800mAh i operującej przy 1.2V, 3.5mm Jack i skórkowe gąbeczki. W pełni naładowany zestaw może działać przez 40godzin, a 1 godzina ładowania wystarcza na 2.67godz. pracy przy maksymalnej głośności.

 
Grado RA1 - wzmacniacz słuchawkowy z zasilaczem!
Aktualność
+ 1
+ 0
poniedziałek, 15 czerwca 2009
Idealna propozycja dla tych właścicieli słuchawek Grado, którzy do tej pory korzystali ze wzmacniaczy innych producentów. Nowy referencyjny wzmacniacz słuchawkowy RA1 z zasilaczem został specjalnie zaprojektowany do współpracy z tymi słuchawkami. Obudowa urządzenia wykonana jest z litego mahoniu. Dźwięk jest typowy dla szkoły Grado – ciepły, gładki, pełny, bogaty i niemęczący. Co najważniejsze wzmacniacz pozwala wydobyć ze słuchawek Grado ich pełny potencjał.

 
Nowe wersje słuchawek Grado!
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 14 maja 2009
Grado odświeża linie swoich słuchawek, począwszy od najniższych modeli aż po referencyjny model GS 1000. Firma pozostała przy dotychczasowym oznaczeniu, dodając jedynie do symbolu literkę. W przypadku modeli 325i nazwa zmieniła się na 325is. Wszystkie modele mają teraz lepszą membranę przetworników. SR125i i wszystkie droższe modele zaopatrzone są również w nowy, grubszy i lepszy kabel. Ponadto w słuchawkach RS 1, RS 2 i GS 1000 zastosowano inny rodzaj drewna do budowy muszli.

 
Zestawy słuchawkowe do telefonów Sennheisera!
Aktualność
+ 1
+ 0
niedziela, 03 maja 2009
Ze względu na to, iż coraz częściej telefon komórkowy jest wyposażony w odtwarzacz mp3 lub radio - Sennheiser wprowadził do oferty ciekawe zestawy słuchawkowe zarówno na bluetooth jak i na tradycyjnym kablu ze specjalnym złączem np. Sony Ericsson, Samsung, lub Nokia. Teraz już nie tylko w przenośnym odtwarzaczu, ale też w swoim telefonie będziesz mógł cieszyć się gwarantowaną przez Sennheisera jakością dźwięku.

 


Strona 74 z 75