Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
HiFiMAN HE-1000 najlepszymi słuchawkami high-end 20...
Aktualność
+ 8
+ 1
środa, 02 marca 2016

Audiofilskie słuchawki HiFiMAN HE-1000 od momentu wprowadzenia ich na rynek – co stało się stosunkowo niedawno – były niejednokrotnie nagradzane przez prestiżowe media specjalizujące się w branży audio. Redakcja polskiego magazynu Audio-Video przyznała im kolejne wyróżnienie. HiFiMAN HE-1000 zostały wybrane Najlepszymi słuchawkami high-end 2016.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-400S - test The Absolute Sound
AktualnośćTest
+ 5
+ 1
wtorek, 16 lutego 2016

Jeśli podobają Ci się słuchawki planarne, ale myśl o potężnych potrzebach mocowych oraz ograniczenia cenowe powstrzymują Cię od zakupu – przemyśl to jeszcze raz. Zapraszamy do przeczytania fragmentów bardzo ciekawej recenzji słuchawek HiFiMAN HE-400S, jaka ukazała się w portalu The Absolute Sound. Podejście HiFiMANa do przenośnego dźwięku – w nieco bardziej przystępnym od Edition X wydaniu – okazuje się bardzo trafne.

Więcej…

 
HiFiMAN Edition X - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 4
+ 0
piątek, 12 lutego 2016

Przed trzema tygodniami HiFiMAN wprowadził do sprzedaży w Polsce nowy model z rodziny HE-1000. Edition X to uproszczona wersja flagowca amerykańskiej firmy. Dziś prezentujemy obszerne fragmenty świetnej recenzji tych słuchawek, autorstwa Petera Pialisa z Headphone.Guru. Świetne połączenie niezłego stylu, fachowości oraz wyczuwalnej miłości do naprawdę dobrej muzyki.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-1000 - test TechPowerUp
AktualnośćTest
+ 4
+ 0
wtorek, 09 lutego 2016

Trudno w to uwierzyć, ale dopiero dziś zamieszczamy pierwszą w tym roku kalendarzowym recenzję HiFiMAN HE-1000. Ostatnią mieli Państwo okazję przeczytać na początku grudnia '15. Najwyższy czas na powrót.

Więcej…

 
Polk Audio BOOM Rogue - Miastoodporne słuchawki z e...
Aktualność
+ 2
+ 1
wtorek, 02 lutego 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marki Polk Audio wprowadza na polski rynek nowy produkt marki Polk Audio Boom – Rogue – przenośne słuchawki nauszne, których konstrukcja dedykowana jest do używania w trudnych miejskich warunkach.

Więcej…

 
Polk Audio Hinge Wireless - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 1
+ 0
poniedziałek, 01 lutego 2016

Jakiś czas temu zamieszczaliśmy na naszych łamach recenzję słuchawek bezprzewodowych Definitive Technology Symphony 1, pochodzącą z dużego testu przygotowanego przez magazyn AUDIO. Dziś prezentujemy, jak poradził sobie w nim inny model amerykańskiego producenta – Polk Audio Hinge Wireless.

Więcej…

 


Strona 9 z 74