Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Astell&Kern AK300, AK Record, Grafen Cable
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 12 maja 2016

Na monachijskich High End Show Astell&Kern zaprezentował trzy nowe produkty. Choć w dalszym ciągu są to akcesoria z wysokiej półki, to ten jeden z bardziej luksusowych producentów sprzętu audio wydaje się celować również w mniej zamożnego klienta. „Mniej” jednak w tym wypadku niewiele zamożności ujmuje.

Więcej…

 
Słuchawki do biegania - jak wybrać najlepsze?
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 04 maja 2016

Maj to miesiąc, w którym treningi biegowe trwają już na dobre. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować zestawienie najpopularniejszych słuchawek sportowych. Nie od dziś wiadomo, że dobra muzyka to znakomity motywator. Soundtrack z Rocky'ego na ostatnich metrach niejednemu już pozwolił pobić życiówkę. Zapraszamy!

Więcej…

 
iFi Audio micro iCAN SE
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 18 kwietnia 2016

W ostatnich dniach na polski rynek trafił nowy wzmacniacz słuchawkowy firmy iFi Audio, specjalizującej się w produkcji zminiaturyzowanych urządzeń audio. Micro iCAN SE to odświeżona wersja bestselleru firmy, iCAN z serii micro. Nie tak, jak w przypadku wielu „specjalnych edycji”, kiedy podstawową zmianą w nowym produkcie jest dodatek w nazwie, iCAN SE to urządzenie rozwinięte przede wszystkim pod względem technicznym.

Więcej…

 
HiFiMAN HM-802s – cyfrowy odtwarzacz w analogowym ...
Aktualność
+ 1
+ 0
czwartek, 07 kwietnia 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce, wprowadza na krajowy rynek nowy odtwarzacz HM-802s, który dołącza do topowego modelu HM-901s.

Więcej…

 
HiFiMAN EF2C lampowo z komputera
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 05 kwietnia 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce wprowadza do sprzedaży nowy hybrydowy wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem DAC USB. EF2C to znacząco poprawiona wersja wzmacniacza EF2A.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-560 - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 5
+ 0
poniedziałek, 21 marca 2016

W ostatnich miesiącach z marką HiFiMAN kojarzą się przede wszystkim nowe, fenomenalne flagowce: HE-1000 i Edition X. Pierwsze słuchawki, w budowie których wykorzystano nanotechnologię odbiły się szerokim echem w całym świecie audiofilskim, dzięki – bez żadnej przesady – wzniesieniu technologii słuchawkowej na nowy poziom. Starsze modele, jak HE-560, trafiły na jakiś czas do drugiego szeregu. Dobrze więc, że takie portale, jak Home Theater Review ciągle przypominają, że są to świetne słuchawki. Zapraszamy do przeczytania przetłumaczonych fragmentów recenzji.

Więcej…

 


Strona 10 z 76