Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
HiFiMAN HM-802s – cyfrowy odtwarzacz w analogowym ...
Aktualność
+ 1
+ 0
czwartek, 07 kwietnia 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce, wprowadza na krajowy rynek nowy odtwarzacz HM-802s, który dołącza do topowego modelu HM-901s.

Więcej…

 
HiFiMAN EF2C lampowo z komputera
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 05 kwietnia 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce wprowadza do sprzedaży nowy hybrydowy wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem DAC USB. EF2C to znacząco poprawiona wersja wzmacniacza EF2A.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-560 - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 5
+ 0
poniedziałek, 21 marca 2016

W ostatnich miesiącach z marką HiFiMAN kojarzą się przede wszystkim nowe, fenomenalne flagowce: HE-1000 i Edition X. Pierwsze słuchawki, w budowie których wykorzystano nanotechnologię odbiły się szerokim echem w całym świecie audiofilskim, dzięki – bez żadnej przesady – wzniesieniu technologii słuchawkowej na nowy poziom. Starsze modele, jak HE-560, trafiły na jakiś czas do drugiego szeregu. Dobrze więc, że takie portale, jak Home Theater Review ciągle przypominają, że są to świetne słuchawki. Zapraszamy do przeczytania przetłumaczonych fragmentów recenzji.

Więcej…

 
Myryad Z40 - wzmacniacz słuchawkowy z serii Mini Z
Aktualność
+ 6
+ 0
poniedziałek, 07 marca 2016

Brytyjski producent audiofilskiej elektroniki hi-fi wprowadza na polski rynek wzmacniacz słuchawkowy Z40 uzupełniający serię Mini Z, która charakteryzuje się wyjątkową muzykalnością, bogactwem barw brzmienia oraz kompaktowymi wymiarami – dokładnie o połowę mniejszymi od typowych urządzeń hi-fi.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-1000 najlepszymi słuchawkami high-end 20...
Aktualność
+ 8
+ 1
środa, 02 marca 2016

Audiofilskie słuchawki HiFiMAN HE-1000 od momentu wprowadzenia ich na rynek – co stało się stosunkowo niedawno – były niejednokrotnie nagradzane przez prestiżowe media specjalizujące się w branży audio. Redakcja polskiego magazynu Audio-Video przyznała im kolejne wyróżnienie. HiFiMAN HE-1000 zostały wybrane Najlepszymi słuchawkami high-end 2016.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-400S - test The Absolute Sound
AktualnośćTest
+ 5
+ 1
wtorek, 16 lutego 2016

Jeśli podobają Ci się słuchawki planarne, ale myśl o potężnych potrzebach mocowych oraz ograniczenia cenowe powstrzymują Cię od zakupu – przemyśl to jeszcze raz. Zapraszamy do przeczytania fragmentów bardzo ciekawej recenzji słuchawek HiFiMAN HE-400S, jaka ukazała się w portalu The Absolute Sound. Podejście HiFiMANa do przenośnego dźwięku – w nieco bardziej przystępnym od Edition X wydaniu – okazuje się bardzo trafne.

Więcej…

 


Strona 10 z 75