Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Artykuły/Porady
Porównanie wzmacniaczy słuchawkowych
Artykuł
+ 3
+ 0
wtorek, 20 maja 2014

Celem tytułowego przeglądu będzie porównanie popularnych wzmacniaczy słuchawkowych w wersjach tańszych i droższych. Odpowiemy na pytania: Czemu służy lepszy wzmacniacz? Czym różnią się poszczególne modele?

 

Więcej…

 
Najlepsze słuchawki dokanałowe ranking
ArtykułTest
+ 16
+ 21
wtorek, 06 sierpnia 2013
Wybór słuchawek dokanałowych to niełatwy wybór w tak bogatej ofercie rynkowej, dlatego Redakcja RMS.pl wybrała murowanych faworytów wśród obecnych na rynku dokanałówek. Jak zawsze sugerujemy się przede wszystkim opiniami klientów sklepu i salonu RMS.pl 

Więcej…

 
Słuchawki do 200 zl
AktualnośćArtykuł
+ 6
+ 3
piątek, 19 października 2012
Słuchawki z przedziału cenowego 150-200zł to dobra oferta dla osób ceniących sobie mobilność, a zarazem komfort użytkowania i dobrą jakość dźwięku. Poniżej prezentujemy ranking wybranych przez nas słuchawek wraz z ich krótką specyfikacją.

Więcej…

 
Dookoła świata z Lindy 20425
ArtykułTest
+ 5
+ 0
poniedziałek, 23 lipca 2012
Główne zadanie słuchawek - tłumienie odgłosów otoczenia, jest realizowanie w stopniu bardziej niż zadowalającym; szczególnie niższe częstotliwości (odgłosy podczas lotu samolotem, podejrzewam, że również przemieszczania się komunikacją miejską) są tłumione bardzo dobrze. Za to duży plus.
Więcej…

 
Słuchawki
Artykuł
+ 0
+ 0
czwartek, 02 lutego 2012
Słuchawek używamy do odsłuchu audycji zamiast zestawów głośnikowych. Bardzo ważną rolę odgrywają w technice nagraniowej w studiach fonograficznych i rozgłośniach radiofonicznych do kontroli jakości nagrania. Bardzo dużą popularność zyskały w przenośnym sprzęcie typu "Walkman" itp.
Więcej…

 


Strona 2 z 2