Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Słuchawki Audiofilskie/Profesjonalne
Klipsch Reference X20i
AktualnośćTest
+ 0
+ 0
piątek, 11 grudnia 2015

Klipsch poinformował o rozszerzeniu swojej serii Reference o 4 pary słuchawek dokanałowych X. Opiszemy dziś najwyższy model, Klipsch Reference X20i.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-1000 - test Headfonics.com
AktualnośćTest
+ 0
+ 0
poniedziałek, 07 grudnia 2015

Od jakiegoś czasu nie publikowaliśmy recenzji słuchawek planarnych HiFiMAN HE-1000. Nie oznacza to jednak, że takie się nie pojawiają. Przeciwnie, selekcjonujemy je i dawkujemy, aby nie wywołać przesytu. Tym razem chcemy zaprezentować Państwu obszerny test flagowych słuchawek HiFiMANa z profesjonalnego portalu słuchawkowego, Headfonics.com.

Więcej…

 
Sennheiser Orpheus HE1060/HEV1060 - test, recenzja, ...
AktualnośćTest
+ 2
+ 0
środa, 25 listopada 2015

Nowy model legendarnych słuchawek Orpheus HE1060/HEV1060 to "prezent", jaki Sennheiser przygotował na swoje 70. urodziny. Luksusowe słuchawki i wzmacniacz wykonany z marmuru Carrara zostały zaprezentowane dziennikarzom na specjalnej konferencji. Byli tam obecni redaktorzy magazynu What Hi-Fi?, którzy opublikowali ekskluzywną recenzję tego modelu. W RMS.pl zapraszamy do przeczytania jej przetłumaczonych fragmentów.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-1000 - test Andrzeja Kisiela z Audio
AktualnośćTest
+ 2
+ 0
środa, 11 listopada 2015

Dziś zapraszamy na kolejny test genialnych HiFiMAN HE-1000. Nowy referencyjny model słuchawek trafił do najbardziej ekskluzywnego polskiego magazynu branżowego, Audio. Przetestował je redaktor naczelny, Pan Andrzej Kisiel. Zapraszamy do przeczytania fragmentów jego opinii.

Więcej…

 
Sennheiser Orpheus w nowym wydaniu
Aktualność
+ 2
+ 0
piątek, 06 listopada 2015

W tym roku przypadają 70. urodziny Sennheisera - jednego z najbardziej popularnych producentów słuchawek na świecie. Z tej okazji firma przygotowała nowe wielenie jej luksusowego modelu, Orpheus. Słuchawki mają wejść do sprzedaży w połowie 2016 roku. W RMS.pl już dziś szczegółowe informacje na ich temat.

Więcej…

 
Audeze LCD-4
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 04 listopada 2015

Audeze - obok HiFiMANa - producent świetnej klasy słuchawek ortodynamicznych ogłosił niedawno wprowadzenie do sprzedaży nowego, referencyjnego modelu słuchawek. Oznaczono go symbolem LCD-4. Jak zapewnia Audeze, mają to być najbardziej zaawansowane technologicznie słuchawki świata.

Więcej…

 


Strona 4 z 24