Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Słuchawki Audiofilskie/Profesjonalne
HiFiMAN HE-400S - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 1
+ 0
wtorek, 03 listopada 2015

Najnowszy model słuchawek HiFiMAN, HE-400S, pierwszy przygotowany również do użytku przenośnego, doczekał się pierwszej recenzji. Już za pierwszym razem słuchawki zostały odznaczone znakiem jakości TechPowerUp Editor's Choice.

Więcej…

 
Shure KSE1500 - pierwszy na świecie przenośny elek...
Aktualność
+ 2
+ 0
środa, 28 października 2015

Wprowadzenie na rynek HiFiMAN HE-1000 otworzyło drogę dla kolejnych high-endowych produktów w dziedzinie słuchawek. Tym razem kolej na Shure'a, który ogłosił sprzedaż pierwszego na świecie przenośnego elektrostatycznego systemu słuchawkowego, KSE1500. Składa się on ze słuchawek dokanałowych oraz przenośnego przetwornika C/A USB ze wzmacniaczem słuchawkowym.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-1000 - test Steve'a Guttenberga
AktualnośćTest
+ 2
+ 0
środa, 21 października 2015

Słuchawki HiFiMAN HE-1000 cieszą się wśród recenzentów bardzo dużą popularnością. Trudno się temu dziwić - nie co dzień spotykamy się ze słuchawkami, które kosztują tyle, co średniej klasy używany samochód. Prezentujemy dziś fragmenty kolejnej. Tym razem HE-1000 zostały przetestowane przez nie byle fachowca - Steve'a Guttenberga.

Więcej…

 
"Wsiąkłem" - wywiad z dr. Fangiem Bian, ...
Aktualność
+ 3
+ 0
poniedziałek, 12 października 2015

W portalu Audio-head opublikowano obszerny wywiad z dr. Fangiem Bian, założycielem firmy HiFiMAN, producenta jednych z najlepszych na świecie słuchawek planarnych, wzmacniaczy słuchawkowych oraz audiofilskich odtwarzaczy przenośnych FLAC. Pan Bian opowiada tam o swojej pasji - początkowo wyrażającej się w ciekawości - która stopniowo przerodziła się w potężną, rozpoznawaną na całym świecie firmę. O tym, czy kable do słuchawek mają znaczenie, czy HiFiMAN wyprodukuje kolumny podłogowe, a także o tym, dlaczego żadnych z obecnych słuchawek HiFiMANa Bian nie określił swoimi ulubionymi przeczytacie Państwo w poniższym tekście. Zapraszamy.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-1000 - test, recenzje, opinie
AktualnośćTest
+ 3
+ 0
wtorek, 06 października 2015

Najnowsze słuchawki HiFiMAN'a HE-1000 doczekały się kolejnej recenzji w renomowanym portalu. Po raz kolejny opisywane są praktycznie w samych superlatywach. W tekście Chrisa Martina z magazynu Hi-Fi+ poza szczegółowym opisem konstrukcji i brzmienia, zwraca uwagę porównanie HE-1000 z innymi modelami z najwyższej półki: Audeze CD-3, Oppo PM-1, a nawet ze Staxami SR-009. Ze wszystkich porównań nowe HiFiMANy wychodzą nie tylko obronną ręką, więcej - okazują się zwycięzcami.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-1000 - jesteśmy w teatrze! Test, recenzj...
AktualnośćTest
+ 5
+ 0
środa, 30 września 2015

W kilka miesięcy po wprowadzeniu do sprzedaży nowego flagowca HiFiMANA, referencyjnego modelu HE-1000, w sieci pojawiają się kolejne recenzje przygotowane przez profesjonalne serwisy słuchawkowe. Tym razem zapraszamy do przeczytania przetłumaczonych fragmentów tekstu, który ukazał się we włoskim portalu Stereo-Head. Wymowny jest już sam tytuł recenzji: "HiFiMAN HE-1000: Jesteśmy w teatrze!"

Więcej…

 


Strona 5 z 24