Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Słuchawki Audiofilskie/Profesjonalne
AKG N90Q
Aktualność
+ 7
+ 0
środa, 16 września 2015

Po ośmiu miesiącach od CES 2015, gdzie N90Q zostały zaprezentowane szerokiej publiczności po raz pierwszy, AKG ogłasza wprowadzenie do sprzedaży słuchawek, w których projektowaniu brał udział sam Quincy Jones - legendarny amerykański trębacz, kompozytor i producent muzyczny. To znakomicie wykonany model, zgodnie z najnowszymi trendami wytyczonymi przez Definitive Technology Symphony, wyposażony w DAC USB i aktywną redukcję szumów.

Więcej…

 
Musical Fidelity V90 BHA + MF200B - najtańszy zbala...
Aktualność
+ 8
+ 0
środa, 16 września 2015

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Musical Fidelity na Polskę wprowadza do sprzedaży nowy zbalansowany system słuchawkowy: wzmacniacz V90 BHA oraz dedykowane doń słuchawki MF200 XLR. Jest to najtańszy markowy system słuchawkowy, który korzysta z zaawansowanej studyjnej technologii połączeń zbalansowanych, która pozwala na blisko 100-procentowe wyeliminowanie szumów oraz interferencji zakłócających sygnał dźwiękowy.

Więcej…

 
Grado GH1
Aktualność
+ 9
+ 0
środa, 02 września 2015

Grado Labs ogłasza wprowadzenie do sprzedaży nowego modelu słuchawek otwartych. GH1 to pierwszy produkt z nowej serii Heritage.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-1000 - test, recenzja, opinia
AktualnośćTest
+ 11
+ 0
wtorek, 25 sierpnia 2015

Kilka dni temu w sieci pojawiła się w sieci pierwsza polskojęzyczna recenzja nowego referencyjnego modelu słuchawek marki HiFiMAN, HE-1000. Tekst znalazł się na blogu Dawida "Violatora" Grzyba z serwisu PCLab.pl i, podobnie jak recenzja Franka Iacone, jest bardzo obszerny. Zapraszamy do przeczytania jego fragmentów.

Więcej…

 
Sennheiser HD 630VB
Aktualność
+ 11
+ 0
poniedziałek, 24 sierpnia 2015

W ostatnich tygodniach producenci słuchawek wypuszczają na rynek modele przenośne w cenie, która do tej pory zarezerwowana była dla produktów audiofilskich, przeznaczonych do spokojnego odsłuchu w domowym zaciszu. Tymczasem po niedrogich jeszcze Ultrasone GO przyszedł czas na wielokrotnie droższe Edition M. Dziś opisujemy nowe słuchawki Sennheisera, HD 630VB, które producent poleca do użytku mobilnego.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-1000 - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 11
+ 0
piątek, 21 sierpnia 2015

Frank Iacone, redaktor portalu Headphone.Guru, pasjonat muzyki, przede wszystkim - człowiek z ogromnym, niemal już 40-letnim doświadczeniem w sferze audio - podjął się napisania pierwszej, bardzo obszernej najnowszych słuchawek HiFiMANa, modelu HE-1000. Słuchawki te, choć dopiero wchodzą do sprzedaży, już wzbudzają ogromne zainteresowanie - zarówno ze względu na ich zapowiadane możliwości, jak i niespotykaną do tej pory wśród produktów marki cenę. Czy jest to popularność zasłużona? Z przyjemnością publikujemy obszerne fragmenty długiego tekstu, rozłożonego na 3 części.

Więcej…

 


Strona 6 z 24