Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Słuchawki Audiofilskie/Profesjonalne
Ultrasone Edition M
Aktualność
+ 6
+ 0
poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Bawarski producent wysokiej klasy słuchawek, Ultrasone, wprowadza na rynek kolejny model słuchawek przenośnych. Kontynuuje tym samym drogę, którą rozpoczął przy poprzedniej nowości, modelu Go. W przypadku obecnego modelu Edition M mamy do czynienia jednak z produktem znacznie wyższej klasy. Jak zapewnia producent, to "pierwsze luksusowe słuchawki przenośne".

Więcej…

 
HiFiMAN HE-1000 - Jedne z najlepszych słuchawek na ...
Aktualność
+ 9
+ 1
piątek, 14 sierpnia 2015

HiFiMAN, jeden z nielicznych na świecie producentów audiofilskich słuchawek magnetostatycznych (planarnych) wprowadza do sprzedaży w Polsce absolutnie topowe słuchawki klasy top hi-end.

Więcej…

 
Beyerdynamic DT 1770 Pro
AktualnośćTest
+ 6
+ 0
wtorek, 11 sierpnia 2015

Niemiecki producent słuchawek, Beyerdynamic, zamierza na wrześniowych targach IFA w Berlinie oficjalnie zaprezentować nowe słuchawki profesjonalne, DT 1770 Pro. Jak można spodziewać się po ich nazwie, kontynuują i rozwijają one projekt dobrze znanych wśród realizatorów dźwięku słuchawek DT 770. W RMS.pl już dziś przedstawiamy szczegóły nowego produktu.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-400 - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 10
+ 0
czwartek, 02 lipca 2015

Portal Benchmark.pl, jeden z największych w Polsce serwisów opisujących nowe technologie, opublikował obszerną recenzję słuchawek planarnych HiFiMAN HE-400. Zapraszamy do przeczytania jej fragmentów.

Więcej…

 
HiFiMAN i Planeta Dźwięku - prezentacja w Warszawi...
Aktualność
+ 6
+ 0
poniedziałek, 22 czerwca 2015

W warszawskim salonie audio Planeta Dźwięku do końca czerwca odbywają się dni otwarte organizowane razem z marką HiFiMAN. W ich trakcie do odsłuchu zostanie udostępniona gama słuchawek planarnych, wzmacniaczy słuchawkowych i odtwarzaczy przenośnych.

Więcej…

 
Słuchawki nauszne powyżej 500zł - ranking RMS.pl ...
AktualnośćArtykuł
+ 7
+ 0
poniedziałek, 22 czerwca 2015

Trzecia odsłona słuchawkowego rankingu, przygotowanego wespół z Ceneo.pl może najbardziej zainteresować wszystkich miłośników słuchawek, którzy szukają w ich brzmieniu czegoś więcej, niż tylko poprawnego odtwarzania muzyki w tle podczas pracy. Bohaterowie dzisiejszego tekstu to pretendenci do audiofilskiej, całkowicie hi-endowej półki, gdzie każdy element jest drobiazgowo przemyślany, nieprzypadkowy i – w efekcie – cieszy swoją obecnością.

Więcej…

 


Strona 7 z 24