Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Słuchawki Audiofilskie/Profesjonalne
Słuchawki nauszne do 500zł - ranking RMS.pl i Cene...
AktualnośćArtykuł
+ 6
+ 0
środa, 17 czerwca 2015

Druga część zestawienia słuchawek, przygotowanego we współpracy serwisów RMS.pl i Ceneo.pl, skupia swoją uwagę na modelach przewodowych, których cena nie przekracza poziomu 500zł. Ten odcinek jest wyjątkowo interesujący, bowiem zestawienia przygotowane przez oba portale prezentują zupełnie różne urządzenia. Słuchawki przygotowane przez zespół RMS.pl to konstrukcje dedykowane do odsłuchu muzyki w wysokiej jakości. Większość pozycji popularnych w Ceneo.pl z kolei dedykowanych jest do komputerów i dla graczy.

Więcej…

 
Słuchawki dokanałowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl
AktualnośćArtykuł
+ 9
+ 1
piątek, 12 czerwca 2015

W chwili obecnej słuchawki stanowią jeden z charakteryzujących się najwyższą sprzedażą segmentów rynku audio. Z tej okazji zdecydowaliśmy się na przygotowanie zestawienia – drogowskazu, mówiącego o trendach sprzedażowych i ogólnej jakości brzmienia.

Więcej…

 
HiFiMAN, Audeze, Grado i Sennheiser - odsłuchy audi...
Aktualność
+ 14
+ 0
poniedziałek, 13 kwietnia 2015

W piątek, 10 kwietnia 2015 roku w salonie RMS.pl odbyły się otwarte odsłuchy audiofilskich systemów słuchawkowych. Najnowsze planarne konstrukcje od HiFiMANA i Audeze zostały porównane z topowymi modelami słuchawek dynamicznych takich producentów, jak Grado czy Sennheiser. Wspólne spotkanie było okazją do zapoznania się z urządzeniami, a także do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń na temat sprzętu, brzmienia i technologii.

Zapraszamy do przeczytania relacji z wydarzenia.

Więcej…

 
HiFiMAN vs. Audeze - 10 kwietnia 2015 r. odsłuchy w...
Aktualność
+ 19
+ 0
czwartek, 19 marca 2015

RMS.pl Hi-Fi Kino Domowe Akcesoria zaprasza na jedyne w kraju bezpłatne otwarte odsłuchy porównawcze najnowszych planarów od HiFiMANa i Audeze. Zamierzamy porównać je z topowymi modelami słuchawek dynamicznych takich producentów, jak Grado, Sennheiser, czy Beyerdynamic. Celem odsłuchów jest umożliwienie uczestnikom zapoznania się z najwyższej klasy produktami, korzystającymi z ekskluzywnych rozwiązań technologicznych.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-400i - testy, recenzje, opinie
Aktualność
+ 21
+ 0
poniedziałek, 16 marca 2015

W międzynarodowym portalu TechPowerUp pojawiła się entuzjastyczna recenzja słuchawek HiFiMAN HE-400i. Nieczęsto w tak dużym, specjalistycznym portalu zajmującym się komputerami PC poruszane są tematy związane z audio. Pokazuje to, jak wyjątkowym produktem jest HiFiMAN HE-400i.

Zapraszamy do przeczytania tłumaczenia fragmentów testu!

Więcej…

 
HiFiMAN HE-400i - test, recenzje, opinie
Aktualność
+ 25
+ 0
środa, 04 marca 2015

"HE-400i kosztują 400$ mniej, niż flagowy produkt HiFiMANA, HE-560, jednak w dużej mierze korzystają z tej samej technologii i wzornictwa. Chociaż 370g to nie waga superlekka, mogłem przesiedzieć swoje przed stertą płyt CD nie potrzebując przerwy. Nausznice są świetnie wykonane i wygodnie okalają uszy. Typ przetwornika wymaga konstrukcji otwartej, jednak na zewnątrz nie ucieka tyle dźwięku, ile można by podejrzewać (choć nie radzę używać tych słuchawek w bibliotece publicznej)."

Zapraszamy do przeczytania tłumaczenia recenzji słuchawek HiFiMAN HE-400i, która ukazała się w serwisie Sound & Vision.

Więcej…

 


Strona 8 z 24