Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Testy
Astell&Kern AK120 - testy, recenzja, opinie
Test
+ 10
+ 0
piątek, 23 maja 2014

Niezwykła rozdzielczość, przejrzystość i delikatność przy zachowaniu jednoczesnej powściągliwości – tutaj granie odpowiada wyglądowi w 100%. Pewny wybór dla miłośników czystego, super-rozdzielczego, kryształowego wręcz grania, elektronicznego, wielkich składów orkiestrowych, i wszędzie tam, gdzie liczy się powściągliwość emocji, z dużą dawką szlachetności i dystansu.

 

Więcej…

 
Odsłuchy hi-endowych odtwarzaczy przenośnych Astel...
Test
+ 6
+ 0
czwartek, 27 lutego 2014
HiFiMAN HM-901
Astell&Kern AK120
HiFiMAN HM-601LE
FiiO X3
HiFiMAN HM-700
HiFiMAN HM-802  
Więcej…

 
Słuchawki Denon AH-D600 test Piotr Ryki (recenzja, ...
Test
+ 19
+ 4
czwartek, 18 października 2012

Gdyby to był wyrób Sennheisera albo Beyerdynamica, pisanie "słuchawki" byłoby zbędne, bo wiadomo, że na rynek konsumencki firmy te kierują przede wszystkim właśnie słuchawki, jednakże dla Denona są one tylko niewielkim odłamem działalności, choć przyznać trzeba, iż stale rosnącym w siłę.

Więcej…

 
Sennheiser HD 700 test Piotr Ryki (recenzja, opinie...
Test
+ 5
+ 3
piątek, 03 sierpnia 2012

Dzięki doświadczeniu firmy Sennheiser z reprodukcją dźwięku, te otwarte, wokółuszne, dynamiczne słuchawki Hi-End zapewniają niewiarygodną przestrzeń brzmieniową i ciepłą, wyrównaną reprodukcję dźwięku.

Więcej…

 
AKG K3003 - mikrokolumny douszne - (test, recenzja, ...
Test
+ 5
+ 2
wtorek, 17 lipca 2012

Najdroższy wyrób od AKG zaprojektowano zgodnie ze wszelkimi wytycznymi dla słuchawek dokanałowych. Leżą w uchu doskonale, wygłuszają otoczenie zdecydowanie zbyt dobrze. Znakomicie prezentuje się obudowa przetworników – potężna masywna stal, która sprawia wrażenie, że każdy posiadacz K3003 powinien wziąć pod uwagę ich istnienie, gdy zdecyduje się spisać testament.

Więcej…

 
HiFiMAN HE-500 test Piotr Ryki (recenzja, opinie)
Test
+ 7
+ 0
poniedziałek, 09 lipca 2012

Oto kolejne z oferty słuchawek wyprodukowanych przez chińskiego HiFiMAN'a jakie dane jest mi recenzować. Zadanie, chociaż niełatwe – wymagające niemałej staranności, cierpliwości i doboru odpowiedniego sprzętu – pozostaje przyjemne, ponieważ wyroby niedawno powstałej chińskiej manufaktury są zaskakująco wybitne. Liderujący stawce swego producenta model HE-6 zdystansował w mym mniemaniu wielu bardzo znamienitych konkurentów, pochodzących od uznanych marek o dużych tradycjach i ugruntowanej pozycji rynkowej. I nie inaczej jest w przypadku modelu HE-500, uplasowanego w stawce wytwórcy na miejscu wicelidera.

Więcej…

 


Strona 1 z 3