Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Słuchawki Bezprzewodowe
Boom na rynku słuchawek bezprzewodowych
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 18 sierpnia 2016

Raport amerykańskiej agencji badawczej NPD na temat sprzedaży słuchawek w USA dostarczył zaskakujących wniosków. Po raz pierwszy w historii sprzedanych zostało więcej słuchawek bezprzewodowych Bluetooth, niż „standardowych”, przewodowych modeli.

Więcej…

 
Słuchawki bezprzewodowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl
AktualnośćArtykuł
+ 6
+ 0
piątek, 26 czerwca 2015

Trzecia odsłona słuchawkowego rankingu, przygotowanego wespół z Ceneo.pl może najbardziej zainteresować wszystkich miłośników słuchawek, którzy szukają w ich brzmieniu czegoś więcej, niż tylko poprawnego odtwarzania muzyki w tle podczas pracy. Bohaterowie dzisiejszego tekstu to pretendenci do audiofilskiej, całkowicie hi-endowej półki, gdzie każdy element jest drobiazgowo przemyślany, nieprzypadkowy i – w efekcie – cieszy swoją obecnością.

Więcej…

 
JBL Reflect Response BT i JBL Synchros S210BT - pier...
Aktualność
+ 18
+ 0
środa, 07 stycznia 2015

JBL zaprezentowało Reflect Response BT ($150) i JBL Synchros 210BT ($200). Zostały przedstawione jako "pierwszy na świecie" dokanałowe słuchawki sportowe sterowane za pomocą gestów. Obie pary posiadają wbudowany czujnik ruchu oraz łączność Bluetooth. Dodatkowo, oba modele korzystają z tego, co JBL nazywa technologią wave-to-control. Pozwala ona na na zmianę ścieżek i odbieranie połączeń poprzez ruch ręką w odpowiednim kierunku.

Więcej…

 
AKG Y45BT - test, recenzja, opinie
Aktualność
+ 15
+ 1
środa, 10 grudnia 2014

"Ręka w górę, kto nigdy przypadkowo nie wyszarpał kabla. Szukamy sposobu na uwolnienie się od tego ograniczenia. Wygląda na to jednak, że jest konieczne, jeśli chcemy utrzymać jakość dźwięku na odpowiednim poziomie" - tymi słowami rozpoczyna się recenzja słuchawek AKG Y45 z Bluetooth w portalu What Hi-Fi?. Zapraszamy do zapoznania się z jej fragmentami.

Więcej…

 
Słuchawki bezprzewodowe - test, recenzja, opinie, r...
Artykuł
+ 3
+ 0
czwartek, 06 listopada 2014

Zapraszam na drugą część testu słuchawek bezprzewodowych, w której skupiam swoją uwagę na wyższym przedziale cenowym. Zakres 550zł wzwyż to modele, które powinny zagrać dużo lepiej od poprzedniego prezentowanych na łamach serwisu RMS.pl. Czy tak się stanie?

 

Więcej…

 
Harman Kardon Soho Wireless
Aktualność
+ 11
+ 0
poniedziałek, 27 października 2014

Harman Kardon Soho Wireless to wysokiej jakości słuchawki nauszne z uproszczoną obsługą technologii Bluetooth®. Oferują porządny dźwięk, którego dobrze się słucha. Bezprzewodowe, w sam raz do użytku poza domem.

 

Więcej…

 


Strona 1 z 4