Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Boom na rynku słuchawek bezprzewodowych
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 18 sierpnia 2016

Raport amerykańskiej agencji badawczej NPD na temat sprzedaży słuchawek w USA dostarczył zaskakujących wniosków. Po raz pierwszy w historii sprzedanych zostało więcej słuchawek bezprzewodowych Bluetooth, niż „standardowych”, przewodowych modeli.

Więcej…

 
Słuchawki bezprzewodowe - ranking RMS.pl i Ceneo.pl
AktualnośćArtykuł
+ 6
+ 0
piątek, 26 czerwca 2015

Trzecia odsłona słuchawkowego rankingu, przygotowanego wespół z Ceneo.pl może najbardziej zainteresować wszystkich miłośników słuchawek, którzy szukają w ich brzmieniu czegoś więcej, niż tylko poprawnego odtwarzania muzyki w tle podczas pracy. Bohaterowie dzisiejszego tekstu to pretendenci do audiofilskiej, całkowicie hi-endowej półki, gdzie każdy element jest drobiazgowo przemyślany, nieprzypadkowy i – w efekcie – cieszy swoją obecnością.

Więcej…

 
JBL Reflect Response BT i JBL Synchros S210BT - pier...
Aktualność
+ 18
+ 0
środa, 07 stycznia 2015

JBL zaprezentowało Reflect Response BT ($150) i JBL Synchros 210BT ($200). Zostały przedstawione jako "pierwszy na świecie" dokanałowe słuchawki sportowe sterowane za pomocą gestów. Obie pary posiadają wbudowany czujnik ruchu oraz łączność Bluetooth. Dodatkowo, oba modele korzystają z tego, co JBL nazywa technologią wave-to-control. Pozwala ona na na zmianę ścieżek i odbieranie połączeń poprzez ruch ręką w odpowiednim kierunku.

Więcej…

 
AKG Y45BT - test, recenzja, opinie
Aktualność
+ 15
+ 1
środa, 10 grudnia 2014

"Ręka w górę, kto nigdy przypadkowo nie wyszarpał kabla. Szukamy sposobu na uwolnienie się od tego ograniczenia. Wygląda na to jednak, że jest konieczne, jeśli chcemy utrzymać jakość dźwięku na odpowiednim poziomie" - tymi słowami rozpoczyna się recenzja słuchawek AKG Y45 z Bluetooth w portalu What Hi-Fi?. Zapraszamy do zapoznania się z jej fragmentami.

Więcej…

 
Harman Kardon Soho Wireless
Aktualność
+ 11
+ 0
poniedziałek, 27 października 2014

Harman Kardon Soho Wireless to wysokiej jakości słuchawki nauszne z uproszczoną obsługą technologii Bluetooth®. Oferują porządny dźwięk, którego dobrze się słucha. Bezprzewodowe, w sam raz do użytku poza domem.

 

Więcej…

 
Najlepsze słuchawki bezprzewodowe na rok 2014 wg. W...
Aktualność
+ 13
+ 7
wtorek, 01 kwietnia 2014

Jeżeli szukasz najlepszych słuchawek bezprzewodowych w danym przedziale cenowym, redakcja What HiFi przygotowała ranking, który z pewnością ułatwi Ci wybór. W zestawieniu znalazły się propozycje w zakresie cenowym od 180 do 2000PLN.

 

Więcej…

 


Strona 1 z 4